Obwodnica Skawiny w budowie – ZDJĘCIA z 25 października 2014 r.

SONY DSCZapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z budowy obwodnicy Skawiny, dzięki którym możecie się Państwo przyjrzeć postępom prac na obwodnicy w ostatnim czasie. Fotografie zostały wykonane dnia 25 października 2014 r. a ich autorem jest działacz społeczny Roman Gdula, który wyraził zgodę na publikację na naszym portalu. Do zakończenia budowy obwodnicy zostało jeszcze tylko nieco ponad miesiąc.

Termin zakończenia robót do 30.11.2014 r. – po którym nastąpią czynności odbioru i procedura dopuszczenia do użytkowania. Przekazanie do użytkowania planowane jest na luty 2015 r. (jeśli warunki pogodowe nie uniemożliwią w/w czynności).

Obwodnica Skawiny w budowie, stan na dzień 25 października 2014 r. (zdjęcia autorstwa Romana Gduli):

Ciąg pieszo-rowerowy A i B:

3 response to "Obwodnica Skawiny w budowie – ZDJĘCIA z 25 października 2014 r."

 1. Przez: 123Martyna Zamieszczono: 3 listopada 2014

  A ja ciekawa jestem jak rozwiazane zostanie polaczenie “obwodnicy” z krajaowa droga 44? Jak wielki bedzie teraz korek na ul. Energetykow, skoro do mostku pod “Kawa” czasami jest korek od Valeo. Wychodzi na to, ze teraz korek bedzie sie robil na obwodnicy.
  A teraz uwaga oglaszam konkurs na nazwe tej pseudo-obwodnicy, wszak obwodnica to sie nie moze nazywac, bo jest tak waskie jak ulice po okolicznych wioseczkach….
  Najciekawsza propozycje nagradzam zaproszeniem na sesje fotograficzna przy pseudo-obwodnicy w moim stroju krolika:PPPPPP

 2. Przez: oglądacz Zamieszczono: 31 października 2014

  Burmistrz na sesji potwierdził, że chcą przeciąć wstęgę przed wyborami.

 3. Przez: otwarcie obowdnicy Zamieszczono: 28 października 2014

  Zadał bym pytanie kiedy będzie otwarcie obwodnicy? Jednak analizując kalendarz następnych tygodni, musi to nastąpić w weekend 8-9 listopada albo z całą pompą 11 listopada. Moglibyśmy wtedy nadać obwodnicy “im. Niepodległości”. Fakt jest fakt, że obwodnica musi być otwarta przed 16 listopada, wszyscy kierowcy muszą szczęśliwie nie przejechać a następnie potwierdzić ten fakt przy urnie wyborczej. Biorąc pod uwagę bardzo niski poziom kapani wyborczej w stylu “jestem i pachnę” w wykonaniu Pana Najdera i Pana Kolasy to “otwarcie obwodnicy” ma być kulminacyjnym momentem kampanii. Ja ze swojej strony obawiam się tylko jednej rzeczy, czy obwodnica będzie prawidłowo odebrana i czy faktycznie będzie zakończona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *