Obwodnica Skawiny (odcinek II i III) zostanie otwarta za 5 dni!

___21Jak poinformował przed chwilą na swoim profilu facebookowym Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Pan Jacek Krupa, obwodnica Skawiny (a dokładniej odcinek II i III) zostanie otwarta dnia 13 listopada 2014 r. o godzinie 15.00, przy nowym moście na Skawince.

Więcej tu: Facebook – Jacek Krupa

Na stronie gminaskawina.pl pojawił się również komunikat:

“Uprzejmie prosimy o dojazd od strony skrzyżowania obwodnicy z ul. Tyniecką z białą kartką umieszczoną za szybą.  Szczegółowe informacje o inwestycji: KLIKNIJ TUTAJ. “

12 response to "Obwodnica Skawiny (odcinek II i III) zostanie otwarta za 5 dni!"

 1. Przez: Michał Zamieszczono: 18 listopada 2014

  Kick,Doktorek, Piotro – cieszę się, że myślimy podobnie. Pozdrawiam.

 2. Przez: alee Zamieszczono: 11 listopada 2014

  Dopiero pisaliście że wg przekazanych wam informacji odbiory mają potrwać do lutego…To jakiś cud?

 3. Przez: smutny Zamieszczono: 9 listopada 2014

  Nie mam szyby w moim pojeździe, gdzie wsadzę kartkę 🙁

  • Przez: o^o Zamieszczono: 13 listopada 2014

   Smutny… to był widok dzisiaj. Samochody z kartkami i tylko jeden człek z kartką pomiędzy pośladkami na rowerze :)))

 4. Przez: kick Zamieszczono: 9 listopada 2014

  Nie jest moją intencją pisać komu mamy dziękować i za co. To każdy powinien sam wywnioskować z zaistniałych faktów a nie komentarzy. Chcę tylko zwrócić uwagę na to kto jest odpowiedzialny za to że mamy dopiero II i III odcinek a nie cała obwodnicę.

  • Przez: Doktorek Zamieszczono: 10 listopada 2014

   Jak to, kto jest odpowiedzialny? To wszyscy wiedzą, to Jacek Krupa. W roku 2006 była kasa na zatwierdzoną obwodnice Skawina. W roku 2007, jak do władzy doszła partia miłości, a w skawińskim wydaniu to Pan Jacek Krupa, obwodnica poszła się bujać. Projekt odstawiony na kilka lat, potem jak zaczęły się dymy i blokowanie drogi to sobie łaskawie o Skawinie przypomnieli. Teraz na największego zbawiciela Skawiny wychodzi Pan Jacek Krupa.

   • Przez: Piotro Orznowski Zamieszczono: 10 listopada 2014

    Trudno nie zgodzić się z przedmówcą. Ja do tego dodałbym jeszcze artykuł w dzienniku polskim w którym Pan Jacek Krupa opowiada bzdury, albo wie czegoś czego my nie wiemy i znów zrobił w balona mieszkańców Skawiny.

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3639870,jest-gotowa-obwodnica-i-centrum-bez-spalin,id,t.html#komentarze

    Zapraszam do zapoznania się z artykułem. W którym Pan Jacek Krupa pisze że chce aby powstał wiadukt nad DK44 w miejscu obecnego przejazdu kolejowego przy ul. Energetyków. Z tego co pamiętam nie taki był wynik konsultacji trzech przedstawionych projektów. Ten projekt o którym opowiada teraz Pan Jacek Krupa jest najgorszy, sama Pani projektant powiedziała że zaproponowała go dlatego że musiały być trzy wersje do konsultacji, oraz droższy od pozostałych o około 20 mln zł. A potem będzie jak zwykle. Ehhh .. szkoda gadać.

 5. Przez: o^o Zamieszczono: 9 listopada 2014

  ta “cała” obwodnica to jedno wielkie nieporozumienie… POlandia w 100% i tylko lemingi klaszczą.

 6. Przez: skawiński korkowicz Zamieszczono: 9 listopada 2014

  Brawo dla kick!! faktycznie wielki przed wyborczy marketing a my codzienni użytkownicy drogi 44 i Skawińskich korków czekamy i czekamy na obwodnicę która aktualnie nie ma logicznych komunikacyjnych rozwiązań – będziemy stali w korkach tylko w innych miejscach!!!Czasami mam ochotę zatrzymać na środku drogi samochód przy urzędzie miejskim i powiedzieć burmistrzowi co o tym myślę. Szlak mnie trafia na ignorancję w naszym kraju podatników przez urzędników. Nikt w urzędach nas nie rozumie bo to już prawie inna grupa społeczna.

  • Przez: cisza Zamieszczono: 9 listopada 2014

   Zapomniałeś chyba o Ryśku Majdziku który dwa razy wraz z mieszkańcami Skawiny blokował drogę w ramach protestu.

   9 lis 2010
   http://www.youtube.com/watch?v=rgmB-KWd1to

   Blokada drogi krajowej w Skawinie przez Komitet Protestacyjny domagający się reakcji rządu, powołany ze względu na wstrzymanie budowy kolejnych odcinków obwodnicy Skawiny. Wystąpienie Ryszarda Majdzika (Komitet Protestacyjny)

   18 maj 2012
   http://www.youtube.com/watch?v=jxUmaq5n5Sk

   Mieszkańcy Skawiny,walczą o dokończenie rozpoczętej obwodnicy miasta.W proteście-w dniu 18 maja 2012r.-zorganizowano blokadę ul.Krakowskiej

 7. Przez: kick Zamieszczono: 8 listopada 2014

  W spocie byłego Posła PO (2007-11) i Członka Zarządu Województwa (od 08.05.2012) Pana Jacka Krupy PR i marketing nie ma granic!!! Po wielu latach opóźnienia oddane zostaną do użytku dwa odcinki obwodnicy – II i III a nie cała obwodnica !!!!! Pan poseł (PO)zapomniał za czyich rządów(PO)budowa tych etapów obwodnicy została wstrzymana. Dla tych co zapomnieli podaję fakty: 1)w budżecie państwa na 2007 rok budowa obwodnicy Skawiny została ujęta w programie budowy dróg krajowych na lata 2008-2012; 2)w związku z porozumieniem Skawiny z GDDKiA odcinek II i III został skierowany do przygotowania przetargu, który miał być ogłoszony w 2009 roku; 3)w dniu 07.08.2009 roku Decyzją Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych wstrzymano uruchomienie przetargu na realizację obwodnicy Skawiny; 4) teraz będą oddane do ruchu dwa odcinki obwodnicy – II i III a nie cała obwodnica; 5) nie znana jest data zakończenia budowy całej obwodnicy bo nie znana jest data rozpoczęcia budowy odcinków IV i V.

  • Przez: gość Zamieszczono: 9 listopada 2014

   kick – To wszystko będzie zależało kim po wyborach będzie Jacek Krupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *