Odpowiedź Burmistrza w sprawie wniosku o konferencję prasową nagrodzonych pracowników Urzędu

Konferencja_2Szanowni Mieszkańcy, poniżej publikujemy otrzymaną od Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Pawła Kolasy odpowiedź na nasz wniosek o zorganizowanie konferencji prasowej (lub innego spotkania o publicznym charakterze) nagrodzonych pracowników Urzędu. Treść naszego wniosku wraz z argumentami za jawnością nagród dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Skawina można zobaczyć w artykule z dnia 2 sierpnia 2015 r.: Konferencja prasowa nagrodzonych pracowników Urzędu Miasta i Gminy Skawina. Zaproponowaliśmy w nim aby nagradzać pracowników samorządowych i jednocześnie informować o ich nagradzaniu w podobny sposób, jak nagradza się w naszej gminie sportowców, którzy osiągają wybitne rezultaty, nauczycieli, czy uzdolnionych uczniów.

A oto odpowiedź Burmistrza Pawła Kolasy na złożony wniosek z art. 241 kodeksu postępowania administracyjnego:

___

Przypomnijmy, art. 241 kpa daje każdemu obywatelowi prawo do składania wniosków w sprawach „ulepszenia organizacji, wzmocnienia praworządności, usprawnienia pracy i zapobiegania nadużyciom, ochrony własności, lepszego zaspokajania potrzeb ludności”.

1 response to "Odpowiedź Burmistrza w sprawie wniosku o konferencję prasową nagrodzonych pracowników Urzędu"

  1. Przez: mieszkaniec Zamieszczono: 5 września 2015

    Ha ha ha, chyba sie Pan Redaktor musi dokształcić bo wyglada na to ze nowy Burmistrz poszedł po rozum do głowy i zatrudnił niezłego radcę prawnego, wiec znajomość dwóch paragrafów i tandetne wiejskie pytania nie przejdą…. No ciekawie sie zapowiada ta kadencja..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *