Odpowiedź Urzędu w sprawie zgłoszonej usterki nr 34 – brak chodnika przy ul. Przemysłowej

29 kwietnia 2018 r. przekazaliśmy do Urzędu Miasta i Gminy Skawina zgłoszoną do naszej redakcji Usterkę nr 34. Nasz czytelnik przesłał zgłoszenie dotyczące  zbyt wąskiego chodnika na wysokości firmy Ferro przy ul. Przemysłowej 7 w Skawinie. Dołączył nawet fotografie. Pisaliśmy o tym w artykule Usterka nr 34 – zbyt wąski chodnik na ul. Przemysłowej w Skawinie.. W tej sprawie właśnie otrzymaliśmy z Urzędu Miasta i Gminy Skawina odpowiedź, którą w całości prezentujemy poniżej.

Treść odpowiedzi e-mailowej z UMiG Skawina otrzymanej 29 maja 2018 r.:

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie w załączeniu przesyła odpowiedź na e-mail z dnia 29 kwietnia 2018 r. w sprawie usterki nr 34- zbyt wąskiego chodnika na ul. Przemysłowej w Skawinie.

 

3 response to "Odpowiedź Urzędu w sprawie zgłoszonej usterki nr 34 – brak chodnika przy ul. Przemysłowej"

 1. Przez: zgłaszający Zamieszczono: 2 czerwca 2018

  Była chęć podjęcia próby rozmowy z przedstawicielami firmy FERRO w sprawie poprawy bezpieczeństwa na odcinku 10m obok firmy?!
  Martwi mnie taka postawa urzędników na których głosowałem 🙁

 2. Przez: zgłaszający Zamieszczono: 2 czerwca 2018

  Realizacja przejścia dla pieszych niewiele zmieni w tym miejscu rozpędzone samochody nadjeżdzające od strony obwodnicy przy wjezdzie do ferro na łuku drogi nie beda widziec pieszego który nagle znajdzie sie na masce auta chyba ze bedzie przebieganie ludzi przez przejscie?!

 3. Przez: zgłaszający Zamieszczono: 2 czerwca 2018

  Poprosić firme FERRO o przesuniecie ogrodzenia skoro ktoś wydał takie bzdurne pozwolenie nie myśląc na przyszłość!!
  Czego nie robi się dla mieszkańców przed wyborami?!?!
  Proste ktoś zawalił wydał takie pozwolenie to teraz trzeba ten błąd naprawić lub wybrać inna władze która nawet w tak patowych sytuacjach znajdzie właściwe rozwiązanie, a nie tylko półśrodki 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *