Ogłoszenia o pracę w UMiG Skawina: Inspektor w Zespole ds. Zamówień Publicznych i Podinspektor w Zespole ds. Promocji, Sportu i Współpracy

office-workstation-597620-mW Biuletynie Informacji Publicznej ukazały się dwa ogłoszenia o pracę. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina szuka osób na stanowiska urzędnicze:  Inspektora w Zespole ds. Zamówień Publicznych  oraz  Podinspektora w Zespole ds. Promocji, Sportu i Współpracy.

Szczegóły można przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresami:

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole ds. Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektora w Zespole ds.Promocji, Sportu i Współpracy w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie

Termin składania dokumentów na oba stanowiska to 22 maja 2015 r.

Informacja o naborze ukazała się na razie tylko w BIP. Nie ukazała się natomiast na stronie gminaskawina.pl (obok innych aktualności z gminy) ani nie została przesłana do mediów, jak niektóre inne informacje (np. ta: Otwarty nabór wniosków dla zainteresowanych montażem mikroinstalacji prosumenckich)

Dzięki rozpowszechnieniu tej informacji, dotarła by ona do większej ilości osób, i spowodowała, że zgłosiłoby się więcej osób, a co za tym idzie, zwiększyłaby się szansa na dokonanie wyboru najlepszego z kandydatów?

Wydaje nam się, że Urzędowi powinno zależeć, by do postępowania o nabór na pracownika stanęło od razu jak najwięcej osób spełniających kryteria naboru. W przeciwnym razie może być taka sytuacja, że całą procedurę naboru trzeba będzie przeprowadzać od początku, bo np. nie zgłosiła się żadna osoba, albo zgłosiła tylko jedna, która nie przejdzie procesu rekrutacji i nie zostanie zatrudniona.

AKTUALIZACJA (30 maja 2015 r.):

Protokoły z naborów na stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Skawina

1 response to "Ogłoszenia o pracę w UMiG Skawina: Inspektor w Zespole ds. Zamówień Publicznych i Podinspektor w Zespole ds. Promocji, Sportu i Współpracy"

  1. Przez: pooh Zamieszczono: 14 maja 2015

    Odchudzanie urzędów.. 🙂 I jeszcze jeden i jeszcze raz.. i dalej, dalej. Urobieni po łokcie. Panie Rzepisko, Panie Kolasa to tak wygląda to coście Panowie naobiecywali przed wyborami? A może podnieść wydajność i dokręcić śrubę nietykalnym? Jakiś naprawdę niezależny audycik?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *