Orkiestra Mamy Śpiewamy – polecamy! [mat. od Partnera]

Mamy Śpiewamy – to wyjątkowy rodzinny projekt skierowany do dzieci i całych rodzin. Mamy na swoim koncie mnóstwo piosenek i dwie płyty, ponad 13.000 fanów na Facebooku i prawie 4.000 followersów na Instagramie! Komponujemy i gramy, inicjujemy społeczne akcje muzyczne, umuzykalniamy i dzielimy się wartościową muzyką.

Jesteśmy 9-osobowym zespołem profesjonalnych muzyków, przyjaciół, pasjonatów i… w większości rodziców. Stworzyliśmy projekt z autorskimi piosenkami z fajnymi, niebanalnymi tekstami. Swoją muzykę adresujemy do wszystkich dzieci – małych i dużych!

Czy nas znasz?
Zabawy rytmiczne, piosenki z pokazywaniem, zagadki muzyczne i wspaniała zabawa dla małych i dużych!!! Takie są nasze koncerty!! Wciągamy do wspólnej zabawy całą publiczność! Nasze piosenki łatwo wpadają w ucho, i ciekawie opowiadają o ważnych dla dzieciaków sprawach. 

DUET, TRIO, KWARTET ?
GRAMY KONCERTY MAŁE I DUŻE.

Gitara, ukulele, melodyka, dzwonki, kalimba, gitara basowa, wiolonczela, perkusjonalia, śpiew solo, lub w dwugłosie? Piosenki Mamy Śpiewamy to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny!

TU NAS POSŁUCHASZ I ZOBACZYSZ CO ROBIMY:

Youtube

Facebook

INSTAGRAM

www.mamyspiewamy.pl

W swym repertuarze mamy:
– piosenki Mamy Śpiewamy,
– utwory instrumentalne ( w tym klasykę),
– standardy muzyki rozrywkowej,
– autorskie zabawy rytmiczne.

Repertuar dostosowujemy indywidualnie, do rodzaju imprezy i wieku uczestników. Wśród nas są wokalistki, logopedka, coach wokalny The Voice Kids, instruktorki zajęć umuzykalniających dla dzieci, uznani polscy muzycy. W ramach swej działalności prowadzimy również: -warsztaty wokalne dla dzieci oraz warsztaty robienia instrumentów eko-DIY.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:
– DOMY KULTURY
– PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI
– KAWIARNIE
– FIRMY EVENTOWE.

Gramy w różnych składach od duetu do orkiestry!!!

KONTAKT:
tel.694 818 880

mamyspiewamy@gmail.com

Powyższy artykuł stanowi materiał pochodzący od naszego partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *