Dziewięciu radnych Rady Miejskiej w Skawinie udostępniło kontakt dla mieszkańców (AKTUALIZACJA)

mail-in-a-box-1189107-mW ciągu kilku godzin od otrzymania wysłanego przez nas pisma w sprawie udostępnienia przez radnych Rady Miejskiej w Skawinie, Przewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie Pan Marcin Kuflowski przekazał drogą elektroniczną maile do radnych, którzy odpowiedzieli na zapytanie o udostępnienie do siebie kontaktu dla mieszkańców gminy Skawina. Kontakt do siebie (adresy mailowe) zdecydowało się przekazać w sumie ośmiu radnych. Dziewiąta radna przekazała nam swój adres mailowy końcem marca 2014 r.

Kontakty mailowe do radnych Rady Miejskiej w Skawinie, który udało nam się uzyskać za pośrednictwem wniosku portalu infoskawina.pl z dnia 30 października 2013 r. (vide artykuł z dnia 1 stycznia 2014 r.: Kontaktu do radnych gminy Skawina wciąż brak? (AKTUALIZACJA)) oraz ponowionego do Rady Miejskiej w Skawinie dnia 17 stycznia 2014 r. (vide artykuł z 20 stycznia 2014 r.: Pismo do Rady Miejskiej o udostępnienie mieszkańcom kontaktu do radnych):

1. Marek Klimczyk – marek.klimczyk@um.skawina.net – Platforma Obywatelska
2. Marcin Kuflowski – marcin.kuflowski@gmail.com – Skawina Jutra
3. Ryszard Majdzik – ryszard.majdzik@gmail.com – Radny niezależny
4. Norbert Rzepisko – norbert.rzepisko@gmail.com – Prawo i Sprawiedliwość
5. Janusz Śmiech – janusz.smiech@gmail.com – Forum Mieszkańców
6. Grzegorz Wasyl – grzegorz.wasyl@op.pl – Skawina Jutra
7. Anna Wąsowicz – awmaxima@wp.pl – Platforma Obywatelska
8. Eugeniusz Zając – zajac.e@interia.pl – Prawo i Sprawiedliwość
9. Ewa Masłowka – ewamaslowska11@wp.pl – Prawo i Sprawiedliwość (AKTUALIZACJA: 26.03.2014 r.)

W razie aktualizacji podanych danych kontaktowych do siebie przez pozostałych radnych, udostępnimy je dla naszych Czytelników.

 

6 response to "Dziewięciu radnych Rady Miejskiej w Skawinie udostępniło kontakt dla mieszkańców (AKTUALIZACJA)"

  1. Przez: SKAWINIANIN Zamieszczono: 14 października 2014

    ej wĄSOWICZ
    Ile kosztowały te śmieci reklamowe które wrzucono mi do skrzynki przyjdzie pANI je zabrać, bo ja płacę za wywóz śmieci…. i skąd ty masz babo na te plakaty, transparenty gdzie na to zarobiłaś… ? pewnie w sektorze publicznym … hahah ZŁodziejE WSZYSCY WON ! ! ! ! ! !

  2. Przez: olo Zamieszczono: 27 marca 2014

    Przybyło 1. Prowadzi PiS .. aż 3 kontakty :)))

  3. Przez: @duszek Zamieszczono: 18 lutego 2014

    And no more.. a m-c już minął. To takie nasze.. polskie. Bo czego ta tłuszcza wymaga od NAS PAŃ i PANÓW RADNYCH.
    Pozdrawiam
    @duszek

  4. Przez: olo Zamieszczono: 21 stycznia 2014

    8 wspaniałych 🙂

  5. Przez: @duszek Zamieszczono: 20 stycznia 2014

    No i to mnie rozbawiło…
    dolary przeciwko orzechom postawię temu kto skojarzy ten adres awmaxima@wp.pl z radną Wąsowicz..
    Pełen kamuflaż i tajemnica tajemnic.

  6. Przez: @duszek Zamieszczono: 20 stycznia 2014

    Cytuję: …Kontakt do siebie (adresy mailowe) zdecydowało się przekazać w sumie ośmiu radnych. …
    Wielkie bohaterstwo i ułańska brawura!
    btw: Pan Norbert Rzepisko publikuje tu: http://norbertrzepisko.salon24.pl/ . Nie jest więc anonimowy w sieci więc trochę się dziwię, że dopiero teraz ujawnił wyborcom swój adres poczty elektronicznej. Ale jak to mówią: lepiej później niż wcale.

    Pozdrowienia dla redakcji (i P. Norbert jako przykładu pozytywnego!)
    @duszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *