Otwarty nabór wniosków – Wymiana kotłów węglowych, OZE

Jak informuje strona gminaskawina.pl, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina ogłasza otwarty nabór wniosków (ankiet) na wymianę starych pieców i kotłów węglowych na nowe ekologiczne źródła ogrzewania oraz instalację systemów odnawialnych źródeł energii: instalacje solarne, fotowoltaiczne, pompy ciepła. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.


Prowadzony nabór jest elementem przygotowania wniosków o dofinansowanie. Poprzez złożenie wniosku (ankiety) mieszkaniec wyraża chęć uczestnictwa w obecnie prowadzonych lub planowanych projektach. Złożenie wniosku (ankiety) nie jest jednoznaczne z uzyskaniem dofinansowania i przystąpieniem do projektu. Jednocześnie informujemy, że osoby które dotychczas złożyły wniosek o wymianę systemu ogrzewania lub montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła nie muszą składać wniosku ponownie.

Wnioski (ankiety) należy składać od dnia 13.02.2017 r. do dnia 03.03.2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie (dziennik podawczy, ul, Rynek 14, parter). Wniosek można pobrać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie (Wydział Rozwoju i Strategii, Rynek 12, parter – wejście od ul. Krzywej) lub ze strony internetowej: www.gminaskawina.pl (zakładka: Ograniczanie Niskiej Emisji).

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Wydział Rozwoju i Strategii, Rynek 12 parter (wejście od ul. Krzywej) tel.: 12 277 01 67, kom.: 602 240 875.


(Jaśkowice latem z lotu ptaka, fot. fly-video.pl)
 

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Skawina

 

Załączniki:

3 response to "Otwarty nabór wniosków – Wymiana kotłów węglowych, OZE"

 1. Przez: MIESZKANIEC SKAWINY Zamieszczono: 19 lutego 2017

  Histeria z powodu smogu. Kto ją wywołuje i dlaczego?
  Tej zimy w Polsce mamy prawdziwą psychozę związaną ze smogiem, która podsycana jest przez niektóre media i organizacje pozarządowe, czerpiące z tego zyski i realizujące swe cele. Sieją panikę, z powodu której ludzie boją się wychodzić z domów. Kto za tym stoi

  • Przez: Łukasz Kurlit Zamieszczono: 21 lutego 2017

   A może nikt za tym nie stoi? Albo inaczej,wszyscy za tym stoimy bo mamy tego dość? Tak jak Huty Aluminium kiedyś? Może czas przestać wszystko krytykować i wietrzyc we wszystkim przekręt?

  • Przez: rudi Zamieszczono: 23 lutego 2017

   Kto za tym stoi? nasze zdrowie i życie.
   Nikt nie chce chorować i umierać szybciej z powodu niechęci współmieszkańców (licznych? nielicznych?) do stosowania się do kilku prostych zaleceń
   1. nie pal śmieci, MZU przyjedzie i zabierze każdą ilość
   2. wymień piec na V-klasy teraz, a nie czekaj aż zachorujesz i będziesz wydawać zaoszczędzone pieniążki na lekarzy i lekarstwa.
   Smog to nie histeria i panika, ale RZECZYWISTA PRAWDA – zanieczyszczone powietrze wszystkich truje!
   mieszkańcu Skawiny bie chowaj głowy w piasek, nie mów, że cię nie stać na dobry węgiel, tylko zabierz się do współpracy przy walce ze smogiem
   Piate przykazanie nie zabijaj! i to przede wszystkim trzeba mieć na uwadze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *