Polak potrafi – prośba do Czytelników o wsparcie projektu

Clipboard02bPrzedstawiamy w całości nadesłany tekst Izabeli i Mateusza Żukowskich z Jaśkowic zachęcając Czytelników do wsparcia tego projektu: Kochani wystartowaliśmy z projektem, którego celem jest ratowanie pasieki, rozwój populacji pszczoły miodnej, edukacja w tym zakresie… prosimy o wsparcie tego projektu, a dla wspierających czekają atrakcyjne nagrody. Chcesz wypocząć u nas, posmakować cudów z pasieki, mieć swój udział w pasiece … zapraszamy na stronę POLAK POTRAFI – do projektu “Ginące cuda w pasiecie uratować się uda”.

images

Zdajemy sobie sprawę, że kwota, którą chcemy zebrać jest duża, dlatego tym bardziej doceniamy wszystkich darczyńców – również tych wpłacających symboliczną złotówkę. Pamiętajcie! Każda wpłata jest ważna i przybliża nas do sukcesu. Natomiast jeżeli nie zbierzemy zakładanej kwoty, wszystkie wpłaty zwrócone będą darczyńcom. Dlatego nie ma ryzyka – nic nie stracicie. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody. Dziękujemy z pełni serca Wam, Waszemu zaangażowaniu w projekt “Ginące cuda – z pasieki uratować się uda”. Dziękujemy za fundusze i dlatego nagradzamy Was.

Przygotowane nagrody są praktyczne. Pyszny naturalny miód, pięknie przygotowane wazoniki, praktyczne torby ekologiczne – to tylko część z nich. Przygotowaliśmy także nagrody, dzięki którym możecie wraz z Waszymi rodzinami wypocząć, spędzić pewien czas na naszym Gospodarstwie w naszej pasiece. Będzie to czas, który możecie poświęcić na wypoczynek, edukację pszczelarską, podpatrywanie świata przyrody – w tym także pszczół. Nagrodzonych pobytem u nas zapraszamy, naładujcie swoje baterie.

Clipboard02b

Clipboard01a

Kochani, jeżeli znacie, macie na myśli osoby, które lubią miód, pszczoły nie są im obojętne, uwielbiają wypoczywać w blisko z naturą – to ta informacja jest dla nich. Proszę przekażcie im informacje od nas – dajcie im namiary na nas. 

Gospodarze Mateusz i Izabella Żukowscy 
http://www.jaskowice.agro.pl

2 response to "Polak potrafi – prośba do Czytelników o wsparcie projektu"

  1. Przez: Pszczelarz Zamieszczono: 8 maja 2015

    Autorów projektu (jak również inne osoby zainteresowane prowadzeniem lub już prowadzące własne pasieki) zapraszam na najbliższe spotkanie pszczelarzy, zrzeszonych w Kole Pszczelarzy Gminy Skawina, które odbędzie się dnia 07.06.2015 o godz. 14.00 w Izbie Pamięci Rodu Hallerów w Jurczycach – Jurczyce 25 (http://www.jurczyce.pl/pszczola.php). Gwarantuję, że wśród tego grona nikomu pszczoły nie są obojętne. Można będzie porozmawiać, wymienić doświadczenia a zainteresowani będą mogli wstąpić do Koła. W grupie raźniej 🙂

    • Przez: Słoneczna Łąka Zamieszczono: 8 maja 2015

      Zgadzamy się w grupie raźniej. Pozdrawiamy z Nadwiślańskiego Międzygminnego Koła Pszczelarzy Brzeźnica – Spytkowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *