Policja na tropie niebezpiecznych odpadów. Kolejny wywóz ze Skawiny i próba nielegalnego składowania na Śląsku

“Policja kolejny raz w ciągu niespełna miesiąca namierzyła nielegalny wywóz odpadów na Śląsk. Przedsiębiorstwo, do którego docierały ciężarówki ze Skawiny, nie ma zgody na przyjmowanie odpadów. Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Krakowie obserwowali wielokrotnie jak z firmy Clif ze Skawiny (to firma, która jest potentatem w zbieraniu odpadów niebezpiecznych). 8 października wytropili ciągniki siodłowe, które w Bytomiu usiłowali opróżnić w rejonie nasypu kolejowego. Jak pisaliśmy wówczas w tej sprawie zatrzymano dwie osoby.” – czytamy w dzisiejszym Dzienniku Polskim.

– Nasi policjanci we współpracy z gliwickimi funkcjonariuszami doprowadzili do zatrzymania pięciu osób, biorących udział w tym procederze – informuje sierż. szt. Agnieszka Piekło-Bielarz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Czytaj więcej: https://dziennikpolski24.pl/policja-na-tropie-niebezpiecznych-odpadow-kolejny-wywoz-ze-skawiny-i-proba-nielegalnego-skladowania-na-slasku/ar/13650493?fbclid=IwAR1S-dptMsRw1zdH-FhJRg5Ruv1YySBMDVAjLLwCcU7CDjt8G3a2RY8EPr8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *