Policja w Skawinie zaprasza na na debatę „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”

Komendant Komisariatu Policji w Skawinie nadkom. Marek Kowalik zaprasza do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”, w ramach której omówione zostaną kwestie związane z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz aplikacja „Moja Komenda”.


DATA I MIEJSCE DEBATY: 15 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 17:00

MIEJSCE: Pałacyk „Sokół” w Parku Miejskim w Skawinie (ul. A. Mickiewicza 7)

TEMATYKA:

  1. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
  2. Aplikacja „MOJA KOMENDA” wraz z programem „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS”
  3. Bezpieczeństwo osób starszych
  4. Omówienie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Skawina

DODATKOWE INFORMACJE:

Marek Kowalik
Komendant Komisariatu Policji w Skawinie
e-mail: [email protected]

Szanowni Mieszkańcy,

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w cyklu debat społecznych. Ich celem jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców wymagających podjęcia działań i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, które wymagają podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Tematem poszczególnych debat będą przede wszystkim aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

Zapraszamy do udziału!

nadkom. Marek Kowalik
Komendant Komisariatu Policji w Skawinie

Źródło: Komisariat Policji w Skawinie / Gmina Skawina

 

Załączniki:

2 response to "Policja w Skawinie zaprasza na na debatę „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”"

  1. Przez: głos Zamieszczono: 12 maja 2017

    Zamiast debatować lepiej niech się zabiorą do egzekwowania prawa również w ruchu drogowym, zaparkowane na przejściach, skrzyżowaniach i zakazach samochody. Przestaną jeździć samochodami po parku, zacznę chodzić. Coraz bardziej w swych działaniach przypominają niestety straż miejską, bardzo się do nich upodobnili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *