Porządek obrad III nadzwyczajnej sesji RM w Skawinie w dniu 12 stycznia 2015 r.

Sesja_Infoskawina_Gmina_SkawinaPrzedstawiamy Państwu porządek obrad III nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Skawinie, która odbędzie się dnia 12 stycznia 2015 r. (poniedziałek) o godz.17.00 w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie ul. Rynek 1, I piętro.

Porządek obrad III nadzwyczajnej sesji w dniu 12 stycznia 2014 r.

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Uchwała Budżetowa Miasta i Gminy Skawina na 2015 rok – II czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).

4. Uchwała w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – II czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).

5. Zamknięcie sesji.

Uwaga:

Projekty uchwał są zamieszczone w informacji o II zwyczajnej sesji w dniu 30 grudnia 2014 r. przy pierwszym czytaniu uchwał (link: Porządek obrad II zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Skawinie 30 grudnia 2014 roku (PROJEKTY UCHWAŁ) )

Źródło:
BIP UMiG Skawina

4 response to "Porządek obrad III nadzwyczajnej sesji RM w Skawinie w dniu 12 stycznia 2015 r."

 1. Przez: czytelnik Zamieszczono: 11 stycznia 2015

  Mnie brakuje rzetelnej analizy powstawania kosztów, programu oszczędności w urzędzie, oświacie. Gdy w gospodarstwie domowym brakuje pieniędzy nikt rozsądny nie myśli o kolejnych kredytach, wyprzedawaniu mebli. Zaczyna od przeglądu wydatków, kosztów i ostrożnie planuje dochody.

 2. Przez: realista Zamieszczono: 10 stycznia 2015

  Przysłuchiwałem sie ostatniej sesji Rady Miejskiej szczególnie interesował mnie budżet, prognoza finansowa i plan pracy RM.

  Plan pracy RM jest obszerny, wiele zadań, ale brakuje mi tam tematu obwodnicy.

  Oddano w tym roku duży fragment, ale to nie powinno zadowolić RM, nadal trzeba naciskać, zapraszać na sesję Zarzad Dróg Wojewódzkich, Marszałka Województwa. Naciskać aby ta inwestycja była kontynuowana i to zarówno w kierunku ulicy Piłsudskiego jak i w kierunku Krakowa (rondo w Sidzinie). Odpytywać na jakim etapie jest pozyskiwanie decyzji administracyjnych.

  W prognozie finansowej na rok 2016 i kolejne lata nie wykazano środków na budowę obwodnicy, czyżby brak wiary w to, że będzie kontynuowana ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *