Praca w Energylandii – największym Parku Rozrywki w Polsce!

Największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce – Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2017! Poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:

– operatorzy maszyn / urządzeń                               – piekarze

– kasjerki / kasjerzy                                                        – kelnerki / kelnerzy

– szefowie kuchni                                                           – barmanki / barmani

– kucharze                                                                         – służby sprzątające

– pomoc kuchenna                                                         – ogrodnicy

– cukiernicy                                                                       – pracownicy obsługi ruchu turystycznego

Energylandia oferuje pracę stałą lub wakacyjną w formie umowy o pracę lub zlecenia dającą możliwość rozwoju w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.

Chętni mogą zgłaszać się osobiście w biurze Parku (Zator al. 3 Maja 2) bądź mailowo, pisząc na adres [email protected] (w tytule należy wpisać preferowane stanowisko).

Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem, podać dane teleadresowe oraz dopisać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły znaleźć można TUTAJ: https://energylandia.pl/o-nas/praca/

                Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści 70 atrakcji, w tym największe w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.