Prezentacja aktualnego stanu prac i działań w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Po zapoznaniu się z opublikowanym w BIP protokołem z posiedzenia Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Skawinie w dniu 26 sierpnia 2019 r., na którym obecny dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Skawinie Tomasz Stawowy przedstawił prezentację aktualnego stanu prac i działań w CKiS, zawnioskowaliśmy o udostępnienie tego materiału (prezentacji), gdyż prócz protokołu, ten materiał został pominięty. Po 10 dniach dokument mieliśmy na skrzynce mailowej. Poniżej znajdziecie Państwo treść tej prezentacji, z którą każdy może się już zapoznać, a nie tylko osoby, które w posiedzeniu komisji uczestniczyły.

Na początek przypomnijmy treść protokołu z posiedzenia komisji Rady Miejskiej w Skawinie (link do BIP: Protokół nr 9/2019 z dnia 26 sierpnia 2019 r.), a w nim:

W odpowiedzi na nasz wniosek z dnia 1 października 2019 r. o udostępnienie materiału z posiedzenia komisji, CKiS w Skawinie odpisał nam 10 października 2019 r. tak:

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa zapytanie, w załączniku przesyłam prezentację omówioną przez Dyrektora Tomasza Stawowego i Zastępcę Dyrektora Jakuba Krasuskiego, podczas posiedzenia Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji. Materiał wraz z omówieniem przez Panów Dyrektorów stanowiły zapoznanie Komisji z bieżącymi działaniami Centrum Kultury i Sportu w Skawinie – szczególnie planowanymi sekcjami kulturalnymi i sportowymi, koncepcją na działanie organizacji w wybranych aspektach, a także funkcjonowaniem obiektów, na przykładzie basenu Camena.

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Zastępcą Dyrektora Jakubem Krasuskim, zapraszam także do zapoznania się z programem działalności CKiS na lata 2019 – 2024, który został wspomniany w rozmowie, a jest udostępniony do informacji publicznej w wersjach: obrazu elektronicznego oraz cyfrowo przeszukiwalnej, zarówno na naszej stronie internetowej w zakładce o nas (link: https://ckis.pl/o-nas/program-dzialalnosci/), jak i w Biuletynie Informacji Publicznej (link: https://bip.malopolska.pl/ckis,m,324512,program-dzialalnosci-organizacji-i-zarzadzania-ckis-w-skawinie-na-lata-2019-2024.html).

Z poważaniem

Aneta Jaskuła

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

32-050 Skawina, ul. Żwirki i Wigury 11

Tel. 12 276 24 12

A oto załącznik – PREZENTACJA (KLIKNIJ):

Źródło: CKiS w Skawinie

1 response to "Prezentacja aktualnego stanu prac i działań w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie"

  1. Przez: andrzej Zamieszczono: 30 października 2019

    Cóż za jednomyślność członków Komisji 6 za, 0 przeciw; 5 za, 0 przeciw. Jak za minionego ustroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *