Prezentujemy odpowiedzi Burmistrza Skawiny na Wasze pytania zadane w ramach akcji „Zapytaj Burmistrza” [II tura – lipiec 2017]

W lutym rozpoczęliśmy akcję „Zapytaj Burmistrza”, w której zaprosiliśmy Was do przesyłania do naszej redakcji pytań skierowanych do Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. Zebrane pytania chcemy cyklicznie przekazywać Burmistrzowi w celu ustosunkowania się przez Urząd do nich. Końcem lutego br. przesłaliśmy Burmistrzowi zebranych dotychczas osiem pytań. Odpowiedzi na nie opublikowaliśmy w marcu br. Dziś z kolei publikujemy przesłaną przez Burmistrza odpowiedź na Wasze pytania , które skierowalismy do Urzędu w lipcu 2017 r. Zapraszamy do lektury!

Przypomnijmy – zestaw pytań w II turze wyglądał tak: II zestaw pytań mieszkańców skierowanych do Burmistrza (lipiec 2017 r.)

II tura odpowiedzi Burmistrza z dnia 21 lipca 2017 r. na pytania przesłane 8 lipca 2017 r.:

Tym razem odpowiedź pisemna z Urzędu mimo, że e-mailem, to nadeszła również w wersji cyfrowo przeszukiwalnej (można kopiować treść za pomocą myszki komputerowej). Dziękujemy! 

Wersja cyfrowo przeszukiwalna – KLIKNIJ TUTAJ.
=====

Przypominamy, że w naszej akcji możecie Państwo zadawać pytania dotyczące pracy i organizacji urzędu (i nie tylko), planów, problemów, a także strategii rozwoju gminy, sołectw, kwestii dotyczących oświaty, stanu infrastruktury, wydatków gminy, itp. czyli dotyczących dowolnej sfery działalności Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, Urzędu oraz Gminy.

Może być to dobry sposób na komunikację między mieszkańcami a władzą, jednocześnie pozwoli on włodarzom na poznanie największych bolączek mieszkańców gminy Skawina.

Zapraszamy i zachęcamy do przesyłania kolejnych pytań na adres:  redakcja(małpa)infoskawina.pl

Nie wymagamy podawania pełnych danych osobowych i takich też nie będziemy nikomu przekazywać, ani publikować na stronie. Wystarczy samo imię czy nick/pseudonim.

Można też zadawać pytania w komentarzach poniżej.

Zapraszamy!

 

Zobacz także:

Zobaczcie odpowiedzi na I turę pytań do Burmistrza z marca 2017 r.: Prezentujemy odpowiedzi Burmistrza Skawiny na Wasze pytania zadane w ramach akcji „Zapytaj Burmistrza” [I tura – luty 2017]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *