Przesyłajcie do nas materiały wyborcze kandydatów na burmistrza Skawiny, radnych do rady miejskiej, powiatu i sejmiku województwa!

masz_głos_masz_wybór_260Serdecznie zachęcamy wszystkich czytelników do przesyłania nam materiałów wyborczych (ulotki, plakaty, linki do stron www, materiały video, zdjęcia, wywiady, gazetki, skany, zrzuty ekranu, itp.), w których poszczególni kandydaci na burmistrza miasta i gminy Skawina, kandydaci na radnego do Rady Miejskiej w Skawinie, do powiatu krakowskiego czy sejmiku województwa przedstawiają swoje założenia programowe, wiadomości o sobie i inne ważne dla wyborcy informacje. Będziemy chcieli je następnie opublikować na naszej stronie.

Głosujemy na konkretnego kandydata (skutecznego, odpowiedzialnego, dostępnego dla wyborcy), a nie komitet, z którego się wywodzi czy partię, z którą jest związany.

Będzie to swoisty impuls dla kandydatów, a dla mieszkańców możliwość sprawdzania wybranego w wyborach burmistrza czy radnego czy realizuje on w trakcie kadencji 2014-2018 złożone przez siebie w kampanii wyborczej obietnice.

Po czterech latach, przed następnymi wyborami samorządowymi (a może i wcześniej), przeanalizujemy te materiały oraz porównamy je z tym, co faktycznie udało się danemu kandydatowi zrealizować (jeśli zostanie oczywiście wybrany przez mieszkańców).

Chcemy skończyć ze składaniem przez kandydatów obietnic bez pokrycia. Czekamy na Wasze maile (redakcja@infoskawina.pl) i wiadomości na Facebooku (https://www.facebook.com/InfoSkawina).

Wybierajmy mądrze! Głosujmy świadomie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *