Psychoterapia nie całkiem serio… Tylko dla dorosłych!

8948cp03Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie ze znakomitymi aktorami: JACKIEM BORKOWSKIM i ADAMEM MARJAŃSKIM, którzy z Państwa pomocą przeprowadzą niezwykłą “psychoterapię” w Kinie “Piast”.
Znany psychoterapeuta kliniczny (Jacek Borkowski) wykonuje na oczach widzów serię eksperymentów, mających na celu uruchomienie wyobraźni na temat seksu. Do tego celu wybiera wśród publiczności, która jest istotnym i integralnym uczestnikiem przedstawienia, typowego przedstawiciela płci męskiej w średnim wieku (Adam Marjański).

Całość przedstawienia kabaretowego, bo tak należy zakwalifikować ten spektakl autorstwa Jacka Chmielnika, dąży w efekcie do odblokowania i uwolnienia naszych wyobrażeń o seksie, gwarantując przy tym potężną dawkę humoru i zabawy.

JACEK BORKOWSKI – aktor teatralny i filmowy, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, związany z warszawskim Teatrem Ateneum. Popularność przyniosły mu role w serialach telewizyjnych, takich jak: „Dom”, „Matki, żony i kochanki” czy „Klan”.

ADAM MARJAŃSKI – aktor teatralny i filmowy, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, związany z Teatrem Powszechnym w Łodzi. Największą popularność przyniosła mu rola Jana Bohatyrowicza w ekranizacji powieści „Nad Niemnem”. Mogliśmy go również oglądać na małym ekranie w serialu „Barwy szczęścia”.

Psychoterapia w wykonaniu Jacka Borkowskiego, Kino “Piast”, 17 stycznia 2014 r. (piątek), godz. 19.00.

Przedsprzedaż biletów w cenie 35 zł ulgowy i 40 zł normalny w:
kasie CKiS w Skawinie (Basen „Camena”; I piętro): poniedziałek – piątek w godz. 8.30-15.30,
kasie „Camena Kosmetyka i Masaże” (Basen “Camena”, parter): poniedziałek – piątek w godz. 15.30-20.30; sobota 10.30-17.30,
przez internet: biletyna.pl

Sprzedaż biletów w dniu spektaklu w Kinie “Piast” na godzinę przed przedstawieniem: cena 40 zł ulgowy, 50 zł normalny.

8948cp03

Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są studenci, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji.

Informacja: Dział Realizacji Projektów Kultury CKiS w Skawinie, Pałacyk “Sokół”, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl

Źródło:
http://ckis.pl/psychoterapia-nie-calkiem-serio-tylko-dla-doroslych,20,1157,start.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *