Rak nie boli. Badaj się i żyj – kampania wojewody małopolskiego

rak_nie_boli-150x112Podobnie jak w roku ubiegłym Jerzy Miller, wojewoda małopolski objął honorowym patronatem akcję “Rak nie boli. Badaj się i żyj”. VIII edycję kampanii profilaktyki nowotworów skóry zaplanowano w dniach 25-27 kwietnia 2013 roku.

 

Akcja „Rak nie boli – badaj się i żyj” – to kampania, prowadzona od 2007 roku, której celem jest wczesna edukacja, profilaktyka oraz opieka nad pacjentem wymagającym dalszego leczenia.

Jak pokazują statystyki większość z nas nie decyduje się na rutynowe badania kontrolne z obawy przed bólem, skomplikowanym systemem opieki zdrowotnej oraz strachem przed wiadomością o chorobie. Należy jednak pamiętać, że diagnoza to nie wyrok. Wczesne wykrycie zmian daje możliwość całkowitego wyleczenia.

Akcja prowadzona jest przez  Face and Body Institute – polsko-brytyjski Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatochirurgii, pod patronatem  wojewody małopolskiego.

W ramach VII edycji zapraszamy na 100 bezpłatnych badań dermatoskopowych znamion skórnych, wykonywanych przez zespół doświadczonych lekarzy chirurgów najnowocześniejszym urządzeniem-“Mole-Mate”.

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt pod numerem telefonu 791-489-592

lub poprzez pocztę elektroniczną – akcja@raknieboli.pl

Po przekroczeniu liczby 100 wykonanych badań – kolejne badania oferowane będą z 70% zniżką do dnia 30 czerwca 2013 roku.

Szczegółowe informacje na temat akcji dostępne są na stronie internetowej www.raknieboli.pl

Źródło:
Monika Frenkiel
Rzecznik prasowy wojewody małopolskiego