Relacja z pobytu “Kruszynek” w miejscowości Skawa w gminie Raba Wyżna

___IMG_2778„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem”… I dla „Kruszynek” nadszedł wyjątkowy czas, czas obozu, którego bardzo wyczekiwaliśmy. To czas radości, zabawy i długich wspólnych rozmów. W tym roku na nasz letni wypoczynek wybraliśmy przepiękną miejscowość Skawa, gdzie dzięki uprzejmości Pana Wójta Raby Wyżnej i Dyrekcji Zespołu Szkół mogliśmy tam gościć już po raz drugi. Zostaliśmy przywitani jak w domu… Pogoda dopisała więc pobyt na obozie był urozmaicony były zabawy i co najważniejsze wycieczki. W pierwszych dniach (pobyt w dniach 28 lipca – 7 sierpnia 2014 r.) mieliśmy okazję obejrzeć spektakl w Teatrzyku „Rabcio” do którego dojechaliśmy Bryczkami, ale była zabawa! Jednak największym wyzwaniem tego obozu , to wyjazd do Zakopanego i dotarcie do Doliny Chochołowskiej gdzie w małej kapliczce o godz. 13 była odprawiana msza święta, w której uczestniczyliśmy.

Pokonanie trasy w upale to nie lada wyczyn ale „dzięki wzajemnemu wsparciu doszliśmy wszyscy do celu a nagrodą były pyszne lody i piękne widoki Tatrzańskiego Parku Narodowego. Mimo wszystko, największą atrakcją była wycieczka do Rabkolandu, to taki nasz mały raj do zabawy, nie tylko dla dzieci. Co to był za dzień!

Myślę, że każdy z nas zasłużył na takie miłe wspomnienia. O nasze zdrowe żywienie dbali nasi przyjaciele, Państwo Możdżeń, którym bardzo serdecznie dziękujemy! I dziękujemy Wam, nasi Kochani Sponsorzy (Elektrownia Skawina, Apteka Niebieska, Właściciele piekarni Avitex, Firmie Kim Group podziękowania dla P.Gubały, który zawsze o nas pamięta i dla Państwa Galantych i wszystkim ludziom dobrego serca) za czas radości, uśmiechu i fantastycznej zabawy. Bez was, nie moglibyśmy zobaczyć tak wiele! Wyjazd był dofinansowany z zadania publicznego Gminy Skawina „Wypoczynek Letni dla Dzieci i Młodzieży”.

Źródło:
Tekst: Klaudia Ostrogórska | Zdjęcia: Zofia Jakubowska | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom “Kruszynki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *