Relacja ze Skawińskiego Salonu Literackiego, którego gościem była Sylwia Janik

042Za nami kolejny Skawiński Salon Literacki organizowany tradycyjnie przez Bibliotekę Pedagogiczną i Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie.

22 listopada 2015 r.  gościem Salonu była Sylwia Janik, autorka powieści “Latte”, wydanej w 2015 r. przez Wydawnictwo Novae Res. Sylwia Janik pochodzi ze Skawiny, obecnie mieszka z rodziną w Radziszowie, z wykształcenia jest pedagogiem i pracuje w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie. Prywatnie jest osobą energiczną, pogodną, pełną życzliwości i radości życia.

„Latte” to debiutancka powieść Sylwii Janik – napisana z dużą swadą opowieść o miłości „od pierwszego wejrzenia”. Dodatkowym atutem książki jest wartki wątek kryminalny, jest ofiara i morderca, który na końcu zostaje ujęty przez organy ścigania.

Sylwia Janik ze swadą opowiadała o sobie, książce i planach na przyszłość. Zdradziła też,  że pracuje już nad kolejną powieścią.

Autorka chętnie odpowiadała na pytania widowni i podpisywała swą książkę, miłym i słodkim akcentem Salonu był też ogromny, przepyszny tort ze skawińskiej Cukierni “Zając”. Oczywiście motywem dekoracyjnym była okładka „Latte”.

Wszystkim tym, którzy zechcieli z Sylwią Janik oraz organizatorami Salonu spędzić to niedzielne popołudnie, pięknie dziękujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Źródło: Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *