Rowerem przez górskie szlaki Zakopanego

Poszukiwaczem przygód się jest, nie bywa. Właśnie dla takich osób powstała możliwość wypożyczenia rowerów i hulajnóg na trasach górskich w Zakopanem. Nie trzeba przyjeżdżać z własnym sprzętem, by przeżyć fantastyczne chwile na szlakach – wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni zlokalizowanej w samym centrum miasta. [art. sponsorowany]

Zjazd rowerowy z samej Gubałówki

Wypożyczalnia dobrego sprzętu rowerowego to jedno. W Zakopanem możesz jednak znaleźć coś więcej – miejsce, które organizuje zjazdy z samego szczytu Gubałówki. To przygoda, jaką trzeba przeżyć! W ofercie zawarty jest także transfer wraz ze sprzętem na miejsce startowe – wszystko wliczone w cenę. Jeśli jednak wypożyczysz sprzęt i na Gubałówkę udasz się własnym autem, możesz liczyć na pomoc wypożyczalni w podrzuceniu na szczyt. To świetna opcja na atrakcję w czasie urlopu, zwłaszcza gdy jesteś w Zakopanem już nie pierwszy raz i uważasz, że widziałeś już wszystko. Zjazd rowerowy z Gubałówki z pewnością do tej listy nie należy! Możesz go zakończyć w samym centrum miasta, zwracając sprzęt, a możesz też poddać się chwili i połączyć zjazd z nieco dłuższą wyprawą. Jest to opcja zarówno dla samotnych podróżników głodnych wrażeń, jak i dla rodzin z dziećmi czy grupy przyjaciół. Nie ma ograniczeń co do tego, kto może skorzystać z atrakcji – wręcz każdy powinien to zrobić! Dłuższa wycieczka rowerowa z pewnością pozwoli zobaczyć nieco szerszy obraz Tatr, którego dotąd mogliśmy nie znać. Chodząc po górach przez wiele lat, można myśleć, że nic nowego już się nie zobaczy. Wyjazdy rowerowe pozwalają spojrzeć na wyprawy tego typu z zupełnie innej perspektywy i zakochać się w Zakopanem na nowo. Co więcej, wcale nie trzeba rezygnować z całego dnia na rzecz długiej wycieczki – można zagospodarować kilka godzin, podczas których odbędzie się zjazd z Gubałówki.

Boisz się, że nie dasz rady? Sprawdź rowery elektryczne

Nie każdy szczyci się świetną kondycją przez cały rok. Niejednokrotnie jej utrzymanie w danym trybie życia może być wręcz niemożliwe! To wcale nie wyklucza ze skorzystania z usług wypożyczalni rowerowej. W dzisiejszych czasach aktywny odpoczynek jest na zmianę przeplatany z biernym, dzięki czemu można zachować odpowiednią równowagę. Tym samym po długiej wycieczce na Rysy masz pełne prawo czuć zmęczenie i brak entuzjazmu wobec wizji dodatkowej podróży rowerowej po górskich szlakach. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się rowery elektryczne, o których nieco więcej można dowiedzieć się pod tym linkiem: https://www.zjazd.pl/rowery-elektryczne/. Dzięki nim nie ma opcji na zbyt duże zmęczenie – silniki, w które wyposażone są rowery, pozwalają na pokonanie tras, o jakich nawet mogło nam się nie śnić! W ten sposób powstaje możliwość zobaczenia kolejnych, nowych, ciekawych miejsc, które zostaną wpisane w rejestr odbytych podróży. Rowery elektryczne są popularnym rozwiązaniem, które stosują przede wszystkim rodziny. Pojedynczym osobom o wiele łatwiej jest podjąć decyzję co do zjazdu z Gubałówki na rowerze i pokonaniu dodatkowych kilometrów na szlaku – w przypadku całych rodzin sytuacja nieco się komplikuje, ponieważ każdy może mieć nieco inną kondycję. Rowery elektryczne pozwalają zapomnieć o troskach tego typu i cieszyć się pięknymi widokami Tatr. Co więcej, cała oferta obejmuje także mapy, zabezpieczenie w postaci kasku rowerowego oraz pomoc firmy w przypadku wszelkich awarii.

Powyższy artykuł stanowi materiał sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *