Rozkład jazdy linii PKP Kraków-Oświęcim

pkpZapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy pociągów na trasie Kraków-Oświęcim w wersji, która została zaproponowana przez PKP PLK S.A.  Rozkład jest aktualnie procedowany i należy przyjąć, że wskazane godziny są wciąż orientacyjnymi, ponieważ uwzględniają stan obecny.

Zarządca infrastruktury (PKP PLK S.A.) potwierdzi je dopiero po rozpatrzeniu wniosków wszystkich przewoźników, które jeszcze mogą wpłynąć.  Zgodnie z ustaleniami ze spotkania w Zatorze (więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ), po uruchomieniu przewozów w grudniu kontynuowane będą rozmowy dotyczące ewentualnej korekty rozkładu od marca 2016 r.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Departament Transportu i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego uprzejmie informujemy, żesprzedaż biletów na linii Kraków – Skawina – Zator – Oświęcim będzie się odbywać w pociągach u konduktorów (w ten sposób nabyć będzie można bilety na przejazd jednorazowy jak również bilety okresowe). Kasy biletowe funkcjonują tylko w Krakowie oraz na stacji Oświęcim, jednakże w Skawinie zostanie zamontowany automat Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej, w którym będzie można również nabywać bilety.

pkp
Źródło: Sekretariat Burmistrza / UMiG Skawina

Załączniki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *