Ryszard Majdzik

Publikujemy link do programu wyborczego kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Ryszarda Majdzika przesłanego nam drogą mailową w dniu 13 października 2014 r. po zapytaniu prasowym złożonym w dniu 9 października 2014 r.:

___

Bezpośredni link do programu wyborczego kandydata: KLIKNIJ TUTAJ

Strona główna kandydata Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Majdzika: KLIKNIJ TUTAJ

Strona Facebook Ryszarda Majdzika

8 response to "Ryszard Majdzik"

 1. Przez: zatroskany Zamieszczono: 29 października 2014

  A mi bardzo podoba się hasło kandydata R.M. a przynajmniej jego pierwszy człon “z ludźmi” ale jak zanam pana R.M. nie mógł się powstrzymać żeby nie dołożyć jakiegoś frazesu…i oto jest “i dla ludzi”-aż mnie w dołku ścisnęło! Dla jakich ludzi? Czyżby rodzinie nie chciało się już na Rybitwy do pracy dojeżdżać?

 2. Przez: wyborca Zamieszczono: 27 października 2014

  Droga Pani, przywodca to byl Pilsudzki! Burmistrz to raczej osoba ktora ma sluzyc mieszkancom i przede wszystkim byc dobrym managerem!!!. Ciekaw jestem jakim doswiadczeniem w zarzadzaniu czymkolwiek moze pochwalic sie Szanowny Pan Kandydat…

  • Przez: Andzia Zamieszczono: 26 października 2014

   Jestem kandydatką z KWW Rysia i wcale nie siedzę na stronie PIS i wcale nie przeraża mnie własna kampania.! Bardziej przeraża mnie piśmiennictwo Polaków.

 3. Przez: wyborca Zamieszczono: 20 października 2014

  Z tego miejsca muszę pogratulować portalowi swego rodzaju kampanii informacyjnej, w której przedstawiacie kandydatów startujących w nadchodzących wyborach. To ważna inicjatywa; z przykrością muszę stwierdzić, iż prawdopodobnie to jedyna forma publicznego “zdopingowania” komitetów do podjęcia chociażby próby merytorycznej dyskusji na temat programów i pomysłów na kolejną kadencję funkcjonowania organów gminnych. Dlatego przedstawiam tutaj swój apel i propozycję zorganizowania wspólnej debaty kandydatów na Burmistrza. Myślę, że nie pierwszy i nie jako jedyny wyrażam przekonanie, iż dotychczasowa bierność liderów (zastrzegam: nie wszystkich) komitetów wyborczych jest swego rodzaju skandalem. Postawa taka stanowi w mojej opinii pogardę dla wyborców – zamiast rzeczywistej dyskusji nad problemami gminy, wybory sprowadzone zostają do roli “konkursu piękności”, w którym pozwala nam się wybrać najładniejszą i najumiejętniej zretuszowaną “mordkę” z plakatu. Jako mieszkańcowi Skawiny jest mi zwyczajnie smutno – o rzeczową debatę i zainteresowanie nią nie powinienem zabiegać ja, a kandydaci.

 4. Przez: Mała Mi Zamieszczono: 18 października 2014

  Panie Ryszardzie czy nie za dużo w Pana wypowiedziach informacji na temat historii rodziny a za mało konkretnych pomysłów na Gminę i jej rozwój?

  • Przez: Andzia Zamieszczono: 26 października 2014

   Witam,jeśli w wypowiedziach p.Ryszarda jest tyle informacji na temat historii Jego rodziny,to przecież można wywnioskować,że Jego działania w przyszłość Gminy będą jak najbardziej prawdopodobne.

  • Przez: Andzia Zamieszczono: 26 października 2014

   Jeśli człowiek potrafi przeżyć krzywdę z uśmiechem,
   to wart jest tego, by zostać przywódcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *