Skawina i Mogilany zapraszają na I Górski Bieg Niepodległości

_MAPKA I Biegu Górskiego Niepodległości Skawina - MogilanyWszystkich miłośników biegania zapraszamy do udziału w I Górskim Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany w dniu 11 listopada 2014 r. godz. 12.00. Po znanym już w środowisku biegowym Biegu Skawińskim będzie to druga impreza organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy współpracy z Gminą Skawina i Gminą Mogilany oraz CKiS w Skawinie.

Bieg odbędzie się na terenie dwóch sąsiadujących Gmin Skawina i Mogilany, Start-biuro Skawina ul. Witosa 5 (Gimnazjum nr 1) Meta – Mogilany Rynek. Trasa biegu bardzo urozmaicona, średnio-trudna, nawierzchnia asfaltowa 100%, długość 8 km, różnica wzniesień 160 m. Uczestnicy biegu podążający w kierunku mety w Mogilanach, najwyższego punktu w okolicy będą mieli okazję podziwiać piękną panoramę Krakowa a nawet Tatr w przypadku dobrej widoczności.

Wszyscy uczestnicy otrzymują niepowtarzalne medale, dwukolorowe białe lub czerwone techniczne koszulki, tworząc na starcie wstęgę biało – czerwoną co z pewnością podkreśli patriotyczny charakter imprezy.Najlepsi w kategoriach open i wiekowych otrzymują nagrody pieniężne, rzeczowe oraz puchary. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem biorą udział w losowaniu Telewizora LED 40” oraz innych nagród.

_bieg_niepodległości_koszulki

Organizator zapewnia transport bagażu osobistego uczestników biegu, ze startu na metę (Skawina- Mogilany) zapakowanego w ponumerowane worki otrzymane wraz z pakietem startowym oraz przewóz zmotoryzowanych uczestników w kierunku przeciwnym po zakończeniu imprezy tj. Mogilany – Skawina na miejsce startu (parking).

Serdecznie zapraszamy 11 listopada 2014 r. do udziału w naszej imprezie, miła i prawdziwie sportowa atmosfera i pyszny ciepły poczęstunek zapewnione.

Szczegóły oraz zapisy do biegu na stronach: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=29028 ,

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1296 oraz bieżące informacje https://www.facebook.com/bieg.skawinamogilany?fref=ts,

Zawody obsługuje firma Datasport.

PROGRAM IMPREZY: 11 listopada (wtorek)

8.00 – 11.45 – odbiór pakietów startowych, numerów startowych, przyjmowanie worków z odzieżą do depozytu

11.50 – odjazd samochodu z bagażem zawodników w kierunku mety w Mogilanach

12.00 – start do I Górskiego Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany

13.45 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ( SP w Mogilanach)

14.30 – przewóz uczestników biegu w kierunku Skawiny (parking przy Gimnazjum nr 1)

Projekt organizowany przy wsparciu finansowym Gminy Skawina.

 _MAPKA I Biegu Górskiego Niepodległości Skawina - Mogilany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *