Skawina i Mogilany zapraszają na II Górski Bieg Niepodległości

DSC_0091 (Kopiowanie)Miłośników biegania zapraszamy do udziału w II Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany w dniu 11 listopada 2015 godz. 12.00. Tradycyjnie organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy “Jedynka” przy współpracy z CKiS w Skawinie, Gminą Skawina, Gminą Mogilany, Gimnazjum nr 1 w Skawinie i Szkołą Podstawową w Mogilanach. Bieg odbędzie się na terenie dwóch sąsiadujących Gmin Skawina i Mogilany.

Start-biuro w Skawinie ul. Witosa 5 (Gimnazjum nr 1) Meta – Mogilany Rynek. Trasa biegu bardzo urozmaicona, średnio-trudna, nawierzchnia asfaltowa 100%, długość 8km, różnica wzniesień 160m. W ramach biegu odbędą się również I Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego (ziemskiego) w Biegu Górskim. Uczestnicy podążający w kierunku mety w Mogilanach, najwyższego punktu w okolicy będą mieli okazję podziwiać piękną panoramę Krakowa a nawet Tatr w przypadku dobrej widoczności. Prognozy pogody na 11 listopada są bardzo pomyślne.

Dla uczestników organizatorzy jak zawsze w Skawinie przygotowali atrakcyjne pakiety startowe w tym biało-czerwone koszulki techniczne co z pewnością podkreśli patriotyczny charakter imprezy. Najlepsi w kategoriach open otrzymują nagrody finansowe i puchary a w kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe oraz puchary. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem biorą udział w losowaniu Telewizora LED 40” , zaproszenia na weekendowy 3 dniowy pobyt (dla 2 osób) w pensjonacie „Iskra” w Piwnicznej oraz weekendowego vouchera (od piątku do poniedziałku) na komfortowy samochód marki Kia.

Organizator zapewnia transport bagażu osobistego uczestników biegu, ze startu na metę (Skawina- Mogilany) zapakowanego w ponumerowane worki otrzymane wraz z pakietem startowym oraz przewóz uczestników w kierunku przeciwnym po zakończeniu imprezy tj. Mogilany- Skawina na miejsce startu (parking). Parking dla zmotoryzowanych na terenie Gimnazjum nr 1 ul. Witosa 4, wjazd od ul. Bukowskiej.

Biuro zawodów na mecie, przebieralnie, ciepły posiłek oraz zakończenie i rozdanie nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej w Mogilanach ul Św. Bartłomieja 16/1

Serdecznie zapraszamy 11 listopada do udziału w naszej imprezie, miła i prawdziwie sportowa atmosfera zapewniona.

Zapraszamy na nową stronę internetową biegu:

www.biegskawina.pl lub www.mogilany.biegskawina.pl

oraz

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=29028 ,

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1296

zawody obsługuje firma Datasport.

PROGRAM IMPREZY: 11 listopada (środa)

8.00 – 11.45 – odbiór pakietów startowych, numerów startowych, przyjmowanie

             worków z odzieżą do depozytu

11.50 – odjazd samochodu z bagażem zawodników w kierunku mety w Mogilanach

12.00 – start do I Górskiego Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany

13.45 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ( SP w Mogilanach)

14.30 – przewóz uczestników biegu w kierunku Skawiny (parking przy Gimn nr 1)

Projekt organizowany przy wsparciu finansowym:

Gminy Skawina, Gminy Mogilany i Powiatu Krakowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *