Skawińska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza na spotkanie informacyjne

together-1-1049884-mSkawińska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Skawina na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w sobotę, 22 marca 2014 r., o godz. 12:00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo  poniżej.

Podczas spotkania zostanie przeprowadzona dyskusja, w trakcie której przedstawiciele SRDPP pragną poznać opinię NGO na temat ewentualnych problemów i potrzeb we współpracy z władzami gminy. Rozpoczynając swoją działalność SRDPP chce jak najlepiej dookreślić cele i zadania, tak aby w najbliższym czasie stała się ona miejscem uzgadniania wspólnych rozwiązań służących rozwojowi współpracy pomiędzy sektorem pozarządowym a władzami samorządowymi.

Ze względów organizacyjnych prosimy o oddelegowanie nie więcej niż dwóch przedstawicieli Państwa organizacji i potwierdzenie ich udziału w spotkaniu do dnia 19 marca 2014 r. Potwierdzenie należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:  KLIKNIJ TUTAJ  lub telefonicznie: 12 256 02 31.

Załączniki: Zaproszenie na spotkanie z NGO

Źródło:
UMiG Skawina

2 response to "Skawińska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza na spotkanie informacyjne"

  1. Przez: ogn Zamieszczono: 18 marca 2014

    SRDPP pragną poznać opinię NGO na temat ewentualnych problemów i potrzeb we współpracy z władzami gminy 🙂
    Jak powiedzą, że mają problemy we współpracy z władzami gminy, to potrzeby będą musieli załatwiać nie oglądając się na dofinansowanie :))

    Do jutra zgłoszenia, max dwie osoby bo braknie ciasteczek i kawy w termosie.

  2. Przez: olo Zamieszczono: 14 marca 2014

    A ile będzie NAS podatników kosztował ten kolejny twór?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *