Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Skawina (25 obwodów)

BIP-LOGOPrzedstawiamy opublikowaną na stronie BIP Urzędu Miasta i Gminy Skawina listę wszystkich osób pełniących w wyborach samorządowych 2014 funkcję w obwodowych komisjach wyborczych gminy Skawina z podziałem na 25 obwodów.

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Bronis Magdalena Jadwiga Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Żmudka Grażyna Wola Radziszowska KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Płonka Anna Katarzyna Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Trzcionkowska Katarzyna Anna Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Lelek Jan Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Marczyk Jacek Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Szymula Anna Maria Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Walusiak Barbara Anna Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Stekla Anna Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Pirkel Antonina Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Smęder Adrian Stanisław Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Ocetkiewicz Maria Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Majcherek Tomasz Sebastian Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Sikorska Konstancja Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Kwarciak Tadeusz Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Pacułt Edith Skawina KW Platforma Obywatelska RP
8. Kollar Anna Julia Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Pękala Beata Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Jelonek Krystyna Wanda Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Janas Jakub Marek Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Zdeb Agnieszka Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Wiącek Urszula Stefania Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Trzyszczyk Anna Skawina KKW SLD Lewica Razem
6. Jackowska Laura Dorota Skawina KW Platforma Obywatelska RP
7. Ostrogórska Anna Teresa Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Frankowska Anna Maria Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Pietraszek Piotr Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Ferrer-Lopez Danuta Władysława Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Giermek Agnieszka Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Łabuzek Dawid Michał Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Styrylska Urszula Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Luzar Agata Skawina KKW SLD Lewica Razem
6. Prokocka Joanna Faustyna Wola Radziszowska KW Platforma Obywatelska RP
7. Pabian Wanda Ewa Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
8. Panek Bartosz Skawina KW Wyborców Ruch Narodowy
9. Papla Krzysztof Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Jackowska Natalia Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
2. Kuflowska Jolanta Dorota Skawina KW Wyborców Skawina Jutra
3. Biernat Danuta Maria Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Styrylska Małgorzata Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Oprychał Ewelina Maria Skawina KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
6. Zasada Maria Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Samborski Marcin Mateusz Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Pierzchała Tomasz Jakub Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Baczyńska Małgorzata Zelczyna Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 z siedzibą w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Ścisłowicz Karolina Aleksandra Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Werewka Rafał Kazimierz Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Werewka Katarzyna Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Dąbrowa Piotr Damian Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Tabor Weronika Renata Skawina KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
6. Sitek Marek Edmund Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Jaskuła Mateusz Łukasz Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Mazurek Karolina Klaudia Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Mlost Mateusz Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 z siedzibą w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Stokłosa Aneta Maria Ochodza KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Bednarczyk Emilia Agnieszka Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Kopeć Czesława Elżbieta Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Jezioro Magdalena Skawina KKW SLD Lewica Razem
5. Szostek Sylwia Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
6. Cichoń Rafał Józef Skawina KW Demokracja Bezpośrednia
7. Ciepichał Magdalena Ewa Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
8. Słapczyńska Ewelina Ewa Skawina KW Wyborców Ruch Narodowy
9. Piotr Wróbel Zelczyna Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Sikora Bolesław Stanisław Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
Waga Beata Teresa Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Grela Ewa Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Wantuch Marta Iwona Rzozów KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Żyła Piotr Skawina KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
6. Sikorska Ewa Emilia Skawina KW Platforma Obywatelska RP
7. Domoń Andrzej Jacek Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Bodzioch Dorota Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Droździewicz-Pala Anna Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 z siedzibą w Centrum Wspierania Rodziny, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Pituch Małgorzata Elżbieta Wola Radziszowska KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Jakubowska Zofia Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Mroźnik Michał Marcin Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Górnisiewicz Aleksandra Edyta Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Fugiel Maciej Jakub Skawina KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
6. Bętkowska Sabina Anna Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Kalinowska Barbara Stanisława Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
8. Ryniak Katarzyna Maria Skawina KW Wyborców Ruch Narodowy
9. Stawowy Tomasz Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Kłapiński Janusz Jacek Skawina KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Kulewski Igor Sebastian Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Kierzkowski Roman Skawina KW Wyborców Skawina Jutra
4. Skrocki Sebastian Wacław Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Zgrzywa Agnieszka Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Okarmus Halina Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Zajda Teresa Skawina KW Platforma Obywatelska RP
8. Bielach Urszula Małgorzata Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Jaskierny Mateusz Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Blak Katarzyna Anna Wola Radziszowska KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Stokłosa Daniel Mateusz Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Kulewski Jerzy Lech Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Słowiak Kamil Robert Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Pękala Anna Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Piper Grzegorz Jerzy Skawina KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
7. Szmyd Tomasz Andrzej Skawina KW Platforma Obywatelska RP
8. Kucharczyk Mariusz Piotr Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Kurek Tomasz Trzemeśnia Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 w Skawinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Baran Paweł Mirosław Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Józefczyk Mateusz Mirosław Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Kopta Monika Aneta Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
4. Wrzoszczyk Paulina Anna Gołuchowice KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Kozak Małgorzata Skawina KKW SLD Lewica Razem
6. Szczurek Joanna Skawina KW Platforma Obywatelska RP
7. Fołta Kinga Maria Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Janiszak Bartosz Artur Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Anna Kłos Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 z siedzibą w Zespole Szkół Publicznych w Radziszowie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Sekuła Piotr Michał Ochodza KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Gruca Małgorzata Anna Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
3. Szwabowska Anna Maria Skawina KW Wyborców Skawina Jutra
4. Głowa Mateusz Bogdan Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Filipczyk Angelika Radziszów KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Kutek Mieczysław Radziszów KKW SLD Lewica Razem
7. Paciorek Anna Maria Radziszów KW Platforma Obywatelska RP
8. Wątor Marcin Piotr Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Kapusta Dawid Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 z siedzibą w Domu Ludowym w Woli Radziszowskiej

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Chorąży Magdalena Laura Wola Radziszowska KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Misterek Jerzy Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Jezioro Tomasz Wola Radziszowska KW Wyborców Skawina Jutra
4. Zając Mateusz Łukasz Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Blak Maciej Antoni Wola Radziszowska KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Sroka Magdalena Wola Radziszowska KKW SLD Lewica Razem
7. Tomasiczek Marzena Łucja Radziszów KW Platforma Obywatelska RP
8. Danilewicz-Mrowiec Edyta Rzozów KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Paciorek Małgorzata Radziszów Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Krzęcinie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Zamysłowska Lucyna Anna Krzęcin KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Mizura Halina Krzęcin KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Wróblewska-Karwacik Aneta Krzęcin KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Wróblewska Anna Krzęcin KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Raczkowska-Papież Paulina Małgorzata Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Sotwin Mariola Maria Krzęcin KW Platforma Obywatelska RP
7. Pobożniak Michał Paweł Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Lelek Jadwiga Łucja Krzęcin KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Warchał Teresa Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16 z siedzibą w Domu Ludowym w Jaśkowicach

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Knapik Katarzyna Jaśkowice KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Nowak Dawid Łukasz Jaśkowice KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Kozieł Anna Maria Pozowice KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Ciepły Elżbieta Pozowice KKW SLD Lewica Razem
5. Zając Renata Katarzyna Pozowice KW Platforma Obywatelska RP
6. Tworzydło Kamila Maria Jaśkowice KW Wyborców Ryszarda Majdzika
7. Leśniak Agnieszka Anna Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
8. Wiejaczka Magdalena Malwina Wielkie Drogi KW Wyborców Ruch Narodowy
9. Kościelna Iwona Jurczyce Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17 z siedzibą w Zespole Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Windak Anna Maria Wielkie Drogi KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Kałwa Grażyna Facimiech KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Grzesiek Anna Katarzyna Wielkie Drogi KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Kowalczyk Ewa Gołuchowice KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Łyczak Marcin Tomasz Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Sroka Violetta Wola Radziszowska KKW SLD Lewica Razem
7. Kowalczyk Robert Łukasz Pozowice KW Platforma Obywatelska RP
8. Kościelniak Żaneta Katarzyna Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Biela Agata Sułkowice Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Zelczynie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Zając-Ożóg Marta Teresa Wielkie Drogi KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Kotula Sebastian Antoni Wola Radziszowska KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Leśniak Małgorzata Anna Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Boroń Monika Wioletta Zelczyna KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Oprychał Marcin Stanisław Zelczyna KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
6. Wyka Anna Magdalena Wielkie Drogi KW Platforma Obywatelska RP
7. Słodyczka Małgorzata Ewa Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Dziobek-Kałwa Ewa Borek Szlachecki KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Przebinda Maria Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19 z siedzibą w Domu Ludowym w Pozowicach

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Barcik Piotr Sebastian Pozowice KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Ciepła Józefa Irena Pozowice KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Hanusiak Irena Pozowice KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Badura Katarzyna Pozowice KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Klęk Kazimierz Skawina KKW SLD Lewica Razem
6. Badura Katarzyna Magdalena Pozowice KW Platforma Obywatelska RP
7. Kasiarz Sebastian Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Kałwa Jolanta Zofia Borek Szlachecki KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Wawro Anna Pozowice Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Rzozowie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Chorąży Irena Józefa Wola Radziszowska KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Janik Małgorzata Maria Rzozów KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Kościelny Katarzyna Maria Rzozów KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Wilk Grażyna Małgorzata Rzozów KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Żak Katarzyna Monika Gołuchowice KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Płazieńska Agata Rzozów KKW SLD Lewica Razem
7. Kotula Paweł Radziszów KW Platforma Obywatelska RP
8. Woźniczka-Bieniek Magdalena Maria Jurczyce KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Koczur Anastazja Bęczyn Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21 z siedzibą w Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Borycz Agata Krystyna Borek Szlachecki KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Tylek Katarzyna Klaudyna Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Wyroba Jadwiga Borek Szlachecki KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Badura Agata Joanna Zelczyna KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina
5. Płazieński Sebastian Rzozów KKW SLD Lewica Razem
6. Kudela Danuta Teresa Borek Szlachecki KW Platforma Obywatelska RP
7. Słodyczka Paulina Małgorzata Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Pękala Krzysztof Piotr Skawina KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Jaśtal-Balcewicz Magdalena Kraków Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22 z siedzibą w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Drzyzga Paulina Jaśkowice KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Stępska Marta Maria Skawina KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Kapusta Anna Teresa Kopanka KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Wilk Grzegorz Rzozów KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Suchan Patrycja Kopanka KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Sędzik Andrzej Piotr Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Cekiera Stanisława Kopanka KW Platforma Obywatelska RP
8. Knapik Marzena Kopanka KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Faber Justyna Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23 z siedzibą w Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Lewandowska Anna Sylwia Radziszów KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Bogdali Agnieszka Maria Rzozów KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Ożóg Małgorzata Maria Radziszów KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Jakubiec Krystyna Radziszów KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Samborska Natalia Skawina KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Jakubiec Stefan Radziszów KKW SLD Lewica Razem
7. Borowiec Monika Olga Radziszów KW Wyborców Ryszarda Majdzika
8. Grzesło Grzegorz Błażej Radziszów KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Ciernia Anna Krzęcin Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 24 z siedzibą w Domu Ludowym w Ochodzy

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Nawrocka Grażyna Wiesława Wielkie Drogi KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Piszczek Urszula Ochodza KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Tyrka Barbara Halina Ochodza KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Tomczyk Piotr Maciej Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Chromniak Andrzej Facimiech KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Ciepły Łukasz Pozowice KKW SLD Lewica Razem
7. Tylec Justyna Zelczyna KW Platforma Obywatelska RP
8. Trojan Anna Maria Kopanka KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast
9. Modzelewska-Ormaniec Agnieszka Skawina Pracownik samorządowy

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 25 z siedzibą w Przedszkolu Samorządowym w Polance Hallera

l.p. Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania Podmiot wskazujący
1. Badura Anna Pozowice KW Porozumienie Podkrakowskie
2. Zając Ilona Anna Rzozów KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Ocetkiewicz Piotr Skawina KW Nasze Miasto Nasza Gmina
4. Gładyś Ewelina Skawina KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke
5. Śnieżek Artur Polanka Hallera KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Klęk-Malik Alicja Katarzyna Skawina KKW SLD Lewica Razem
7. Karaś Martyna Radziszów KW Platforma Obywatelska RP
8. Wątor Janusz Skawina KW Wyborców Ryszarda Majdzika
9. Gładyś Teresa Skawina Pracownik samorządowy

 

Źródło:
BIP UMiG Skawina

4 response to "Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Skawina (25 obwodów)"

  1. Przez: Piotr Orznowski Zamieszczono: 26 października 2014

    Pani Ewo bardzo trafna uwaga, nic dodać nic ująć. Ważne jest że “cuda” w tym przypadku nie będą się dokonywać na poziomie powiatu obwodowych komis wyborczych. W chwili obecnej są już duże naciski na mieszkańców Skawiny, a zwłaszcza pracowników UMiG Skawina że trudno sobie wyobrazić. Jak Wiewiórki z urzędu doniosły to cały urząd aż trzeszczy od plotek że jeden z kandydatów na burmistrza powiesił swój baner u jednego z pracowników urzędu. Nie jaki Pan S niesiony obywatelskim obowiązkiem wyciągniętym jeszcze z ORMO nie omieszkał poinformować Pana Adama Najdera o tym zdarzeniu. Pan Adam Najder dbając o wysoki poziom etyki i czystość myśli u swoich pracowników poinformował tegoż pracownika że mu się to co najmniej nie podoba. Pracownik wybór miał bardzo prosty, baner znikną. Zapewne nie wierzycie Państwo w coś takiego, ja też długo nie mogłem uwierzyć. A wszytko to po to by nam żyło się im lepiej.

  2. Przez: Skawiniak Zamieszczono: 26 października 2014

    Niestety taka prawda, że co roku ta sama rodzina w Technikum. Losowanie osób liczących to niezła ściema widać to po tej liście. Kiepska sprawa szkoda, że do komisji nie dają osób bezrobotnych czy tez studentów by mogli zarobić sobie grosza. Niestety widać, że w Skawinie dalej są i będą układy i układziki.

  3. Przez: Ewa Tkacz Zamieszczono: 25 października 2014

    Jak to mówią, “nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy”. Obawiam sie że na szczeblu samorządowym gdzie niekiedy kilka głosów bedzie decydować o wyborze radnego mogą się dziać cuda. Teraz to praktycznie jedna komisja to jeden mandat, wiec w siedzibach komisji (szkołach, domach kultury etc. ) w niedziele 16 listopada po godz 21 możemy mieć “noc cudów”. Należy bacznie zwrócić uwagę na tzw. “Nieważne głosy”. Oby tak nie było, ale pokusa jest duża
    Ewa .

    • Przez: skawinianin Zamieszczono: 25 października 2014

      trafna uwaga… wystarczy przeczytac nazwiska osob zasiadajacych w komisjach… same rodzinki… to napewno bedzie NOC CUDÓW… a nastepnie 4 lata kabaretu ciag dalszy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.