Śmiertelny wypadek w Wielkich Drogach

wielkie_2Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj (15.11) około godziny 18.40 w Wielkich Drogach. Kierowca samochodu Renault jadąc drogą DK 44 w kierunku Zatora, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu i potrącił idącego mężczyznę. Pomimo działań ratunkowych i reanimacji, 38 letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia. Wykonane przez policjantów na miejscu zdarzenia badanie na zawartość alkoholu w wydychanym przez kierowcę powietrzu wykazało 1,6 promila, zatem był on nietrzeźwy.  Kierowca samochodu został zatrzymany w policyjnym areszcie. Prowadzone obecnie śledztwo ma na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz wskazanie winnego.

wielkie_2

Źródło: KPP w Krakowie

Zdjęcie: Informacje Drogowe

4 response to "Śmiertelny wypadek w Wielkich Drogach"

 1. Przez: Sonia Zamieszczono: 18 listopada 2015

  Zróbcie w końcu te chodniki. Ile ludzi musi zginąć na tej drodze żeby w końcu coś ruszyło. Samochody pędzą z ogromną prędkością a dzieci ze szkół wracają poboczem… To jest chore…

  • Przez: rudi Zamieszczono: 18 listopada 2015

   Co robi p.w-przewodnicząca RM Ewa Masłowska w sprawie chodników? dlaczego na każdej sesji Rady M. problem chodników nie jest poruszany? – mam nadzieję, że zobaczymy Jej odpowiedź, jak długo bedziemy czekać i na co?

 2. Przez: Sambo Zamieszczono: 16 listopada 2015

  fantastyczne zdjecie, juz nie mieliscie co wstawic ?

  • Przez: Redakcja Zamieszczono: 17 listopada 2015

   Jeśli jest Pan w posiadaniu “lepszego” zdjęcia, prosimy o nadesłanie. Opublikujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *