Sołectwo Zelczyna zaprasza na festyn

_PLAKAT FESTYN-page-0Rada Sołecka, Sołtys Pani Violetta Łędzka oraz Radny Miasta i Gminy Skawina Pan Janusz Śmiech mają przyjemność zaprosić Państwa na ostatni tegoroczny festyn wiejski w ZELCZYNIE, który odbędzie się 6 września 2014 r. na terenie Świetlicy Wiejskiej – Filii Biblioteki Miejskiej w Skawinie w Zelczynie.

Piąta, a zarazem ostatnia zabawa taneczna rozpocznie się o godzinie 18:00. Zagra zespół CALIFORNIA, który przygotuje najlepsze, kultowe i wszystkim dobrze znane kawałki muzyczne.

Organizatorzy przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich gości! Każdy BILET WSTĘPU w cenie 10 złotych będzie brał udział w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ, a oprócz tego czekać będzie na Państwa LOTERIA FANTOWA; GRILL z kultowymi kiełbaskami, burgerami z karkóweczką i cebulką; OGRÓDEK PIWNY a w nim sok do piwa GRATIS, SKLEPIK oraz PARKING dla przyjezdnych gości w odległości 20 metrów od miejsca imprezy!

Nad Państwa bezpieczeństwem czuwać będzie wynajęta OCHRONA wraz z Policją i Strażą Miejską. Dodatkową atrakcją będzie przygotowana fotorelacja gdzież każdy z Państwa będzie mógł się odnaleźć! Czeka również wiele konkursów gdzie do wygrania są bilety wstępu i promocje na ogródku piwnym!

Zapraszamy do śledzenia profilu naszej Wioski na Facebook’u – link: http://www.facebook.com/Zelczyna .

Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na utrzymanie Świetlicy Wiejskiej oraz działalność Rady Sołeckiej w Zelczynie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1522589597975293/

_PLAKAT FESTYN-page-0

Źródło:
Knapik Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *