Spotkanie kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pani Anny Wąsowicz z mieszkańcami Jaśkowic

___IMG_4947W czwartek dnia 23 października 2014 roku w Domu Ludowym w Jaśkowicach odbyło się spotkanie wyborcze kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pani Anny Wąsowicz z mieszkańcami Jaśkowic. Wcześniej swoje programy prezentowali kandydaci na fotel burmistrza: Pan Ryszard Majdzik oraz Pan Norbert Rzepisko (nagranie to dostępne pod adresem: Zebranie wiejskie w Jaśkowicach (ZDJĘCIA / VIDEO) oraz krótka prezentacja kandydatów na burmistrza i radnych). Polecamy Państwu obejrzeć cały materiał video, który zarejestrowaliśmy w ramach działalności dziennikarskiej, a jednocześnie jako uczestnik ogólnopolskiej akcji społeczno-informacyjnej “Masz Głos Masz Wybór” (działania “Głosuj świadomie”).

W przyszłym tygodniu – dnia 28 października 2014 r. o godzinie 18:30 w Jaśkowicach – odbędzie się spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez ostatniego z kandydatów na burmistrza – Pana Pawła Kolasę. Już teraz zapraszamy do udziału!

Mamy nadzieję, że publikowane przez nas nagrania spotkań wyborczych z mieszkańcami gminy Skawina pomogą Państwu wybrać świadomie najodpowiedniejszego kandydata na to ważne stanowisko.

Spotkanie Pani Anny Wąsowicz z mieszkańcami Jaśkowic, 23 października 2014 r:

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=KQUN5br9g-Y” width=”520″]

Uczestnicy spotkania zostali poinformowani i wyrazili zgodę na rejestrację video spotkania oraz publikację materiału video na naszej stronie internetowej.

GALERIA ZDJĘĆ ze spotkania:

4 response to "Spotkanie kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pani Anny Wąsowicz z mieszkańcami Jaśkowic"

 1. Przez: Piotr Orznowski Zamieszczono: 26 października 2014

  Do “nie do wiary” i pozostałych mieszkańców Jaśkowic. A je nie rozumiem “nie do wiary” zaskoczenia. Pani Anna Wąsowicz jako przedstawiciel partii miłości, znaczy Platformy Obywatelskiej jeździ ju od kilku dni po Skawińskich sołectwach i zachęca wszystkich aby przesiadali się do BUS’ów. W przypadku Jaśkowic sprawa jest o tyle ciekawsza że Pani Wąsowicz wie że nie zostanie przywrócony ruch kolejowy na trasie Kraków – Skawina – Oświećim, to co ma wymyślić, alternatywą są BUS’y. To że Pani Anna Wąsowicz kandydat na burmistrza dowiaduje się że jest coś nie tak od mieszkańców to jej stały sposób na spotkania, za pewne na końcu spotkania powiedziała że jeżeli ją wybierzecie to ona Wam rozwiąże wszystkie problemy które sami na początku wymieniliście. Przeczytałem relację ze spotkań (zresztą napisane przez KWW Kontrat vel Skawińska PO, nawet na jednym zdarzyło mi się być wszędzie wygląda to tak samo. Ogólnie jak to mówi nasz wieszcz i prominentny polityk PO “ch … du … i kamieni kupa. I pomyśleć że ja kiedyś na tą partię głosowałem.

  • Przez: nie do wiary Zamieszczono: 26 października 2014

   Mam ten komfort, że nigdy nie głosowałem na wiodące partie polityczne. To taki rodzaj alergii, jedni mają na kurz inni na siano, odczulanie sporo kosztuje.
   Może te busy gdyby były w dobrym stanie używalności, trzymały się rozkładu, podlegały rzetelnej kontroli stanu technicznego, mogłyby stanowić uzupełnienie do przewozów autobusowych, kolejowych.
   Powiat Wadowice wyleczył kilku przewoźników, wystarczy porównać busy jeżdżące na tych liniach z tymi które obsługują naszą gminę. To przecież powiat odpowiada za ten transport, niestety także za wiele dróg i chodniki w naszej gminie. W Wadowicach sprawnie posprzątała drogi ze złomu Inspekcja Transportu Drogowego. Do dziś pamiętam ten lament w CB radio. Co drugi TIR do Skawiny nie przyjeżdżał w takich dniach gdy byli na drodze.

 2. Przez: nie do wiary Zamieszczono: 25 października 2014

  Kandydatka na burmistrza dowiaduje się, prowadząc kampanię o złej komunikacji autobusowej. Wielka zwolenniczka BUS-ów, proponuje pojeździć popołudniami z Krakowa do Skawiny, najlepiej po godzinie 18.00 w święta i niedziele. Tak dla odmiany w dni robocze dla wielu mieszkańców nie urzędników.

 3. Przez: oglądacz Zamieszczono: 25 października 2014

  Znowu boisko, znowu hala 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *