Szukasz pracy? Chcesz promować Małopolskę? Te ogłoszenia mogą być dla Ciebie

Malopolska_logo_rgb2Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego prowadzi nabór na stanowiska urzędnicze: Referent/Inspektor ds. rozwoju oferty turystycznej regionu w Departamencie Turystyki, Sportu i PromocjiReferent/Inspektor ds. realizacji projektów promocyjnych regionu w Departamencie Turystyki, Sportu i Promocji oraz Referent/Inspektor ds. kreowania marki “Małopolska” w Departamencie Turystyki, Sportu i Promocji. Termin składania aplikacji w każdym z tych trzech ogłoszeń mija dnia 7 maja 2015 r. Szczegóły dotyczące wymagań formalnych i dodatkowych oraz zakresu wykonywanych zadań na tych stanowiskach znajdziecie Państwo w ogłoszeniach w BIP, do których linki znajdują się poniżej.

Referent/Inspektor ds. kreowania marki “Małopolska” w Departamencie Turystyki, Sportu i Promocji. termin składania aplikacji do dnia 7 maja 2015 roku.

Referent/Inspektor ds. realizacji projektów promocyjnych regionu w Departamencie Turystyki, Sportu i Promocji. Termin składania aplikacji do 7 maja 2015 roku.

Referent/Inspektor ds. rozwoju oferty turystycznej regionu w Departamencie Turystyki, Sportu i Promocji. Termin składania aplikacji do 7 maja 2015 roku.

Źródło:
BIP Województwo Małopolskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *