Uroczyste wręczenie nagród uczniom i zawodnikom sportowym odnoszącym sukcesy. A co z pracownikami Urzędu?

18 czerwca 2019 r., w sali obrad im. mec. M. Sikluckiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta i Gminy Skawina dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych, a także nagród dla uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym i ósmoklasisty. Gratulujemy!

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Norbert Rzepisko wraz z Pierwszym Zastępcą Witoldem Grabcem oraz kierownikiem Wydziału Edukacji Markiem Marcem, wręczyli nagrody laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych w roku szkolnym 2018/2019. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy  w tym roku, uzyskali wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym i ósmoklasisty. Łącznie z terenu Gminy Skawina przyznanych zostało 43 nagrody, a w uroczystości wzięli udział także dyrektorzy szkół oraz najbliżsi wyróżnionych uczennic i uczniów.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie zdjęcia z tych uroczystości można obejrzeć na stronie Gminy Skawina pod adresem: KLIKNIJ TUTAJ

Pełna lista uczniów i zawodników, którym przyznano stypendia/nagrody:

Zarządzenie nr 197.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Skawina z dnia 17 czerwca 2019 r. w sprawie przyznania nagród za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Skawina

Zarządzenie nr 198.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Skawina z dnia 17 czerwca 2019 r. w sprawie przyznania stypendium naukowego po ostatnim okresie nauki dla uczniów klas gimnazjalnych oraz klas ósmych w roku szkolnym 2018/2019.

Niestety, pomimo wskazania w treści zarządzeń, że wysokość nagród/stypendiów znajdują się w załącznikach, w tych załącznikach żadnych kwot nie widzimy…

A co z pracownikami Urzędu?

Czy Burmistrz Miasta i Gminy Skawina będzie chciał – podobnie jak w przypadku sportowców, czy uczniów – doprowadzić do tego, by również pokazywać osiągnięcia i nagrody wręczane pracownikom urzędu miasta i gminy w Skawinie tak, by tymi sukcesami pracowników urzędu mogli cieszyć się wszyscy mieszkańcy gminy? (tak samo jak to jest w przypadku sportowców czy zdolnych uczniów)

Uważamy, że nie można dyskryminować żadnej grupy zawodowej, w tym podległych sobie pracowników w tej kwestii… gdyż tak samo jak sportowcy, czy uczniowie, również pracownicy Urzędu zasługują na docenienie i wspólne zdjęcie czy uroczystość wręczenia tychże nagród za pracę.

Niestety, poprzedni burmistrz sprzeciwił się naszemu pomysłowi konferencji prasowej i wręczaniu nagród dla pracowników Urzędu w jej trakcie. Podwójne standardy?

Zobacz także:

Konferencja prasowa nagrodzonych pracowników Urzędu Miasta i Gminy Skawina

Odpowiedź Burmistrza w sprawie wniosku o konferencję prasową nagrodzonych pracowników Urzędu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *