Usterka nr 11 – urwany szyld z nazwą przystanku MPK Skawina Centrum i odpowiedź rzecznika MPK Kraków

roboty_drogoweNa profilu facebookowym „Usterki w gminie Skawina” a także w skrzynce mailowej pojawiły się kolejne zgłoszenia usterek z terenu gminy Skawina. Jedenastą z nich jest zgłoszenie Pani Joanny z dnia 7 października 2014 r., a dotyczy przystanku autobusowego MPK w Skawinie Centrum (w kierunku Krakowa), przy którym został urwany szyld z nazwą przystanku i wisi pionowo w dół…

Poniżej przedstawiamy treść petycji przesłanej do nas (zapis oryginalny):

Dzien dobry! Na przystanku autobusowym mpk Skawija Cmentarz w kierunku Krakowa zostal urwanyb szyldbz nazwa przystanku i wisi pioniwo w dol. Bede wdzieczna za interwencje. Usterke dojrzalam z okien autobusu stad prosze obpoinforowanie mpk. Z gory dziekuje. Pozdrawiam. Joanna

9 października 2014 r. przekazaliśmy niniejsze zgłoszenie do MPK Kraków prosząc o zajęcie się tym problemem (w ramach interwencji obywatelskiej) oraz informację zwrotną (drogą elektroniczną) jakie działania zostaną / zostały podjęte.

W odpowiedzi na nasze zgłoszenie (kilka godzin później) Pan Marek Gancarczyk rzecznik prasowy MPK SA w Krakowie poinformował:

Bardzo dziękuję za przesłaną informację. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że MPK SA w Krakowie nie odpowiada za przystanki poza obszarem miasta Krakowa. Za stan przystanków, w tym także tego uszkodzonego elementu na terenie Skawiny jest odpowiedzialna gmina Skawina. Postaramy się jak najszybciej przekazać tam otrzymaną od Państwa wiadomość.

Do tej pory nie otrzymaliśmy z Urzędu Miasta i Gminy Skawina żadnej odpowiedzi w tej sprawie.

Jeśli zostanie nadesłana, poinformujemy Państwa o tym na portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *