Usterka nr 23 – odpowiedź Urzędu w sprawie wadliwej sygnalizacji świetlnej na ul. Korabnickiej / Popiełuszki

traffic-light-1490891Dnia 13 października 2015 r. przekazaliśmy do Urzędu Miasta i Gminy Skawina zgłoszoną do naszej redakcji Usterkę nr 23. Nasz czytelnik, Pan Rafał zgłosił przez facebookową stronę „InfoSkawiny” zgłoszenie dotyczące „wadliwego działania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Korabnickiej i Popiełuszki w Skawinie”. Pisaliśmy o tym w artykule Usterka nr 23 – wadliwe działanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Korabnickiej i Popiełuszki w Skawinie. Wczoraj otrzymaliśmy z Urzędu Miasta i Gminy Skawina odpowiedź w tej sprawie, którą w całości prezentujemy poniżej.

Treść odpowiedzi e-mailowej z UMiG Skawina z dnia 19 października 2015 r.:

Dzień dobry

W nawiązaniu do Państwa e-maila odnośnie usterki nr 23 wadliwej sygnalizacja świetlnej na skrzyżowaniu ul. Korabnickiej i Popiełuszki Urząd Miasta i Gminy w Skawinie przesyła odpowiedź w przedmiotowym zakresie.

Z poważaniem

Dominik Niechaj

Załącznik:

Schowek02

Informację tę przekazaliśmy czytelnikowi, który zgłosił usterkę.

Czekamy teraz na odpowiedź ze strony Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego.

Usterki w gminie Skawina – profil obywatelskich zgłoszeń na Facebooku

1 response to "Usterka nr 23 – odpowiedź Urzędu w sprawie wadliwej sygnalizacji świetlnej na ul. Korabnickiej / Popiełuszki"

  1. Przez: janusz Zamieszczono: 20 października 2015

    Ale tempo w działaniu i przekierowaniu korespondencji do ZDPK .
    Po miesiącu przyjdzie odpowiedź, sprawdzimy, będziemy monitorować, powołamy komisję. Ciekawe czy wsiądą na motor lub rower by to sprawdzić, może będą siedzieć w aucie i obserwować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *