Usterka nr 3 przekazana przez UMiG Skawina do GDDKiA w Krakowie

P1110375usW lutym 2014 r. otrzymaliśmy na adres redakcji od jednego z mieszkańców gminy kolejne, trzecie już, usterkowe zgłoszenie. Usterkę przesłał Pan Roman Gdula, opatrując ją również fotografiami. Sprawa dotyczyła przeprojektowania skrzyżowania ul. Mickiewicza z ul. Tyniecką w Skawinie. Ze szczegółami zgłoszonej usterki można zapoznać się w artykule z dnia 21 lutego 2014 r. dostępnym pod linkiem: Usterka nr 3 zgłoszona do Urzędu Miasta i Gminy Skawina. Dziś od inspektora Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Skawina Pani Katarzyny Żelazowskiej otrzymaliśmy informację o przekazaniu zgłoszonej za naszym pośrednictwem usterki do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie Rejon Wadowice.

Poniżej pismo z dnia 26 lutego 2014 r. przekazane portalowi drogą elektroniczną przez UMiG Skawina dnia 12 marca 2014 r.:

Zawiadomienie

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta i Gminy Skawina z prośbą o poinformowanie nas o kolejnych czynnościach podejmowanych w tej sprawie.

Zobacz także:

Usterka nr 3 zgłoszona do Urzędu Miasta i Gminy Skawina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *