Usterka nr 9 – zniszczony chodnik na wale przy ulicy Tynieckiej w Skawinie

Usterka_nr_9_Skawina2Na profilu facebookowym „Usterki w gminie Skawina” a także w skrzynce mailowej pojawiły się kolejne zgłoszenia usterek z terenu gminy Skawina. Dziewiątą z z nich jest głos Pana Andrzeja, mieszkańca gminy Skawina dotyczący zniszczonego chodnika na wale przy ulicy Tynieckiej w Skawinie. Problem był już przez Pana Andrzeja zgłaszany do Urzędu Miasta i Gminy Skawina, jednak mieszkańca odesłano do Małopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie. Pełną treść zgłoszenia usterkowego Pana Andrzeja publikujemy poniżej.

Pan Andrzej napisał do nas:

“Proszę o interwencję w sprawie chodnika na wale przy ulicy Tynieckiej. Jest on w skandalicznym stanie. Zgłaszałem do UMiG w Skawinie. to chciano mnie zbyć że to należy do Wydziału Melioracji w Krakowie jak powiedziałem że chodnik zbudowała Skawina za Burmistrza Paca to stwierdzono że faktycznie ale na razie nic teraz nie planują remontować. Podczas koszenia trawy ciągnik wjeżdża na chodnik i go niszczy. Sprawą zajmował się Pan Niechaj  i Kierownik Pani Książek. Stan chodnika zagraża zdrowiu ludzi i może trzeba to zgłosić na Policje albo na Straż Miejską i go zamknąć. Pozdrawiam i proszę o pomoc. Ps. Chodnik od Skaw-techu do nowego mostu na obwodnicy (od Tynieckiej 14 do numeru 40.)”.

Usterka_nr_9_Skawina

 Źródło: www.targeo.pl

Usterka_nr_9_Skawina2

Źródło: www.google.pl

Sprawę zniszczonego chodnika przekazujemy do Urzędu Miasta i Gminy Skawina z prośbą o zajęcie się tym problemem (lub przekazanie wniosku Pana Andrzeja do właściwego organu).

Gdy tylko otrzymamy zwrotną informację z UMiG Skawina, napiszemy o tym na portalu.

Widzisz więcej podobnych spraw w swojej okolicy? Zgłoś je mailowo bądź telefonicznie do urzędu. Możesz je zgłosić również do nas na skrzynkę kontaktową redakcja@infoskawina.pl, ewentualnie na profilu facebookowym: „Usterki w gminie Skawina” . Postaramy się pomóc.

2 response to "Usterka nr 9 – zniszczony chodnik na wale przy ulicy Tynieckiej w Skawinie"

  1. Przez: wola Zamieszczono: 12 sierpnia 2014

    Zróbcie w końcu drogi w Woli po tym jak je zniszczyliście kanalizacją

  2. Przez: niedasie Zamieszczono: 9 sierpnia 2014

    Ten chodnik jest w gestii MZMiW inny Powiatu, GDDKiA, Wojewody. Niedasie to najlepsze wytłumaczenie naszych urzędników, radnych, włodarzy. Słodkie nicnierobienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *