W gminie Skawina policja znakuje rowery!

pic.phpInformujemy, że w Komisariacie Policji w Skawinie prowadzone jest znakowanie rowerów. Celem działań jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery.

Osoby zainteresowane oznakowaniem roweru mogą zgłaszać się do dzielnicowego właściwego dla miejsca zamieszkania. Niezbędnym jest posiadanie dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego własność roweru, np. karta gwarancyjna, paragon, faktura. Oznakowanie polega na umieszczeniu na ramie roweru indywidualnego numeru ewidencyjnego. Podczas znakowania wypełniana jest karta identyfikacyjna, która jest przechowywana w jednostce Policji.

Lista dzielnicowych z adresami e-mail i numerami telefonów dostępna jest na stronie głównej portalu w kolumnie po prawej części ekranu oraz także TUTAJ

Źródło:
KP w Skawinie

2 response to "W gminie Skawina policja znakuje rowery!"

  1. Przez: cyklista Zamieszczono: 12 kwietnia 2016

    Jeśli jesteście pewni pochodzenia roweru, to możecie śmiało poprosić o wykonanie takiego oznakowania.

  2. Przez: rs Zamieszczono: 6 czerwca 2014

    Rowerzyści będzie można również oznakować rower gdy nie posiadacie już faktury, paragonu lub karty gwarancyjnej. Niezbędnym jest posiadanie dokumentu tożsamości. Podczas znakowania wypełniana jest karta identyfikacyjna, którą należy podpisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *