“Wakacje z Nadzieją” – jednodniowe wycieczki dla dzieci

_Plakat_PółkoloniaStowarzyszenie Budujemy Nadzieję serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Skawiny na “Wakacje z Nadzieją” – jednodniowe wycieczki wakacyjne zorganizowane przez Wydział ds. Dzieci i Młodzieży naszego Stowarzyszenia.

Wszystkie wycieczki są całodniowe, pełne niesamowitych atrakcji, starannie wyselekcjonowanych przez naszą organizację posiadającą ponad 12 letnie doświadczenie w organizacji takich jednodniowych wycieczek pełnych atrakcji dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych, ubogich i wieloproblemowych.

Na każdej wycieczce zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów na co dzień pracujących w naszym Stowarzyszeniu z trudną młodzieżą. Wycieczki są odpłatne, zaś dochód z nich uzyskany wspiera organizację kolonii wakacyjnej w Bieszczady dla dzieci z rodzin ubogich i wieloproblemowych, a także zastępczych Gminy Skawina.

Zapisy i wszelkie informacje dodatkowe są możliwe do uzyskania w Biurze Stowarzyszenia Budujemy Nadzieję – ul. 29-go Listopada 9 (Budynek ODEON; wejście od ul. Estery) od Pn. – Pt. w godz. 9:00 – 17:00 oraz telefonicznie kontaktując się z Wydziałem ds. Dzieci i Młodzieży pod nr (12) 265 53 00 wew. 5 lub kom. 503 045 526 oraz 510 349 329.

Szczegółowy plan wycieczek:

7 lipca 2014 r. (poniedziałek) – Kręgle w Pink Bowling Club + Kino “Cinema City”

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 30 zł

Godzinne rozgrywki w kręgle w jednym z najlepszych klubów bowling’owych w Małopolsce! Seans filmowy w Cinema-City: “Gang Wiewióra”, a po nim opcjonalnie (we własnym zakresie) wizyta w McDonald’zie.

 

10 lipca 2014 r. (czwartek) – Wodne szaleństwo w Parku Wodnym

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 35 zł

Dwie godziny wodnego szaleństwa w najlepszym i największym Parku Wodnym w Krakowie. Po wodnych atrakcjach opcjonalnie odwiedzimy McDonald (we własnym zakresie).

 

15 lipca 2014 r. (wtorek) – Wycieczka do Wesołego Miasteczka w Chorzowie

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 8:30, cena: 35 zł

Całodniowe szaleństwo w jednym z największych parków rozrywki w Polsce. Korzystanie z atrakcji Chorzowskiego Wesołego Miasteczka bez ograniczeń.

 

18 lipca 2014 r. (piątek) – Park Miniatur w Inwałdzie + LunaPark

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 49 zł

Międzykontynetalna podróż przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk. Będziemy podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw, znajdujące się w największym Parku Miniatur w Polsce. W cenie także LunaPark bez ograniczeń.

 

21 lipca 2014 r. (poniedziałek) – Aktywny wypoczynek w Parku Linowym lub Przylądku Zabawy w Kryspinowie

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:30, cena: 35 zł

Aktywny dzień w Parku Linowym lub w Przylądku Zabawy w Kryspinowie. Trzy trasy w parku linowym, a także dostępna ścianka wspinaczkowa. W Przylądku Zabawy na miłośników dobrej zabawy czeka mini park linowy, baseny z kolorowymi piłkami, dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina. W międzyczasie możliwość plażowania i kąpieli nad zalewem w Kryspinowie. 

 

23 lipca 2014 r. (środa) – Krakowskie ZOO i piknik na kopcu Piłsudskiego

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 30 zł

Zwiedzanie Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego z możliwością karmienia zwierząt w mini zoo. Na koniec wycieczki piknik na kopcu Piłsudskiego.

 

6 sierpnia 2014 r. (środa) – Wycieczka nad Zalew w Kryspinowie

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 23 zł

Całodniowy pobyt nad zalewem w Kryspinowie. Możliwość plażowania i kąpieli pod czujnym okiem ratownika i opiekunów. Lokalne atrakcje (np. rowerki wodne) możliwe opcjonalnie (we własnym zakresie).

 

8 sierpnia 2014 r. (piątek) – Szaleństwo w Energylandii – nowotwartym największym Rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:30, cena: 70 zł

Cały dzień pełen niesamowitej rozrywki w najnowszym i największym rodzinnym parku rozrywki w Polsce. Ponad 30 niesamowitych atrakcji i kolejek. W cenie słodki poczęstunek.

 

12 sierpnia 2014 r. (wtorek) – Gigantyczne Ruchome Dinozaury na żywo! + LunaPark + Kino 5D

Zbiórka: Parking przy Skawie, godz. 9:00, cena: 49 zł

Wspaniała zabawa przez cały dzień w Dinozatorland’zie – niezwykłym parku rozrywki dla dzieci z Ruchomymi Dinozaurami, te doskonałe atrakcje gwarantują wspaniałą zabawę dla wszystkich! W cenie LunaPark + Kino 5D.

_Plakat_Półkolonia

Źródło:
Norbert Pachel / Stowarzyszenie “Budujemy Nadzieję”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *