Wkrótce debata regulaminem budżetu obywatelskiego w gminie Skawina

information_infoJak informuje serwis gminny, Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Grabiec zaprasza na debatę w sprawie ewaluacji budżetu obywatelskiego, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 11 kwietnia 2016 r. o godz. 17.00 w sali obrad skawińskiego Ratusza  (ul. Rynek 1). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
Zapraszamy również do zapoznania się z bieżącymi aktualnościami budżetu obywatelskiego.

Informacja_info

Źródło:
UMiG Skawina

2 response to "Wkrótce debata regulaminem budżetu obywatelskiego w gminie Skawina"

 1. Przez: chichhot Zamieszczono: 6 kwietnia 2016

  Budzet Obywatelski opiewał na sume 500 tys. zł, a projektów było na przeszło 2mln zł-

  przegrani idziemy na te konsultacje i domagamy sie powiekszenia wysokosci BO!!!!!11.

  Dla Gminy BO to jest wykonanie rękami obywateli (trzeba miec pomysł co zrobić dla dobra ogółu i opracować kosztorys – to robią mieszkańcy gartis!) – gmina daje tylko fundusz i robociznę.

  Jeżeli Gmina chwali się, że jest przyjazna swoim mieszkańcom :),
  to może w ramach BO (jak nie ma środków)…….
  zakupi maszyny sprzatające WODĄ zapylone ulice w mieście, założy nowe trawniki i posadzi drzewa – zginiemy od tego smogu i co nam po bieżniach, boiskach, stadionach lekkoatletycznych najwiekszych w powiecie :)))))) itp. planowanych w ramach rewitalizacji, rozwoju sportu i czegos tam jeszcze – jak dusimy sie tym strasznym powietrzem. Niedługo maski na twarzach będą n o r m a l n y m widokiem – nowy strój Skawiniaka i Skawinianki, to maska antysmogowa -hahaha.

  • Przez: smog Zamieszczono: 9 kwietnia 2016

   Może władze miasta powinny pomyśleć o wykupie gruntów od prywatnych właścicieli z przeznaczeniem na tereny zielone w mieście. Stworzyć plan zalesień, nasadzeń drzew i krzewów w mieście. Przyhamować wycinkę drzew i zadbać o nasadzenia zastępcze.
   130 hektarów terenów zielonych oddanych pod przemysł w północnej strefie. Te kila miejsc zieleni w mieście które posiadamy nie zrekompensuje poniesionych strat środowiskowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *