Wniosek o udostępnienie rejestru umów Gminy Skawina

RejestrUmówSkawina2_wwwW dniu dzisiejszym zwróciliśmy się do Urzędu Miasta i Gminy Skawina o opublikowanie  w Biuletynie Informacji Publicznej lub przesłanie do redakcji rejestru umów prowadzonego przez Gminę Skawina.

Przypominamy, że w grudniu 2013 r. otrzymaliśmy pismo od Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Adama Najdera w sprawie prowadzonego przez Gminę Skawina rejestru umów, będące odpowiedzią na naszą propozycję zgłoszoną w listopadzie br. (Propozycja utworzenia rejestru umów w Gminie Skawina).

Kilka dni temu w artykule Rejestru umów w gminie Skawina ciąg dalszy (ODPOWIEDŹ BURMISTRZA) opublikowaliśmy pismo z Urzędu Miasta i Gminy Skawina, w którym Burmistrz jednoznacznie stwierdza, że UMiG Skawina od roku 2012 prowadzi centralny rejestr umów zawieranych przez Gminę Skawina.

Wobec powyższego dziś, tj. 31 grudnia 2103 r., zwróciliśmy się z wnioskiem o udostępnienie przedmiotowego rejestru umów w Biuletynie Informacji Publicznej bądź też przesłanie go na elektroniczny adres redakcji:

RejestrUmówSkawina2_www

_____

Czekamy zatem na odpowiedź urzędu.

Udzielenie odpowiedzi na wniosek – zgodnie z zapisami ustawy o dostępie do informacji publicznej – powinno zostać udzielone niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni od jego otrzymania.

O dalszym etapie udostępnienia i publikacji rejestru umów w gminie Skawina będziemy Państwa informować na bieżąco.

1 response to "Wniosek o udostępnienie rejestru umów Gminy Skawina"

  1. Przez: Adam Dobrawy Zamieszczono: 31 grudnia 2013

    Zawiadomisz prokuraturę jak nie dostaniesz danych lub odpowiedzi? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *