Wracają parki rozrywki! Energylandia- ruszyła promocja przedsprzedażowa!

Energylandia już długo przygotowywała się na powrót w nowej rzeczywistości. Otwarcie bram zaplanowano w pierwszy dzień znoszenia obostrzeń, czyli 6 czerwca. Park jako jedyny obiekt w Polsce do dezynfekcji używać będzie nowoczesnych dronów, które po zamknięciu każdego dnia, będą oczyszczały Park. Z okazji otwarcia,  do 5 czerwca prowadzona jest specjalna promocyjna przedsprzedaż biletów.

Przedsprzedaż biletów elektronicznych, potrwa od 28 maja do 5 czerwca br. Wykorzystać je będzie można od rozpoczęcia Sezonu 2020, czyli od 6 czerwca do 26 czerwca, ale także od 1 września do 10 stycznia 2021, zgodnie z kalendarzem otwarcia, po wcześniejszej rezerwacji terminu przyjazdu na stronie www.ticket.energylandia.pl

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz             129 zł 109 zł,

znów za ulgowy do 140 cm wzrostu                                       79 zł 69 zł,

Bilety można kupić i od razu zarezerwować przy zakupie lub też kupić w zakładce „promocje” i zarezerwować później, w dogodnym terminie.

W związku ze zmianami dotyczącymi wizyty w Parku Rozrywki Energylandia, która odtąd będzie poprzedzona koniecznością rezerwacji, opisujemy krótką i prostą instrukcję w 5 krokach, jak dokonać rezerwacji biletów, które już zostały zakupione:

  1. Wejdź na naszą stronę: ticket.energylandia.pl
  2. Kliknij ikonę REZERWUJ
  3. Wybierz termin wizyty
  4. Podaj numer biletu
  5. Wpisz adres mailowy, na który wysłane będzie potwierdzenie dokonania rezerwacji.

Nowy sezon w świecie zabawy

W  sobotę 6 czerwca od godziny 10:00 bramy radosnego świata ponownie zostaną otwarte. Goście Energylandii znów będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, która potrwa do 10 stycznia, zgodnie z kalendarzem otwarcia. Zabawa w 5 strefach tematycznych to nie wszystkie atrakcje jakie dostarcza Park. Nie zabraknie również eventów specjalnych, takich jak Magic Night, czyli nocna zabawa na Roller Coasterach i zapierająca dech w piersiach iluminacja atrakcji.

Rozwiązania usprawniające obsługę, nowe punkty gastronomiczne oraz zmiana aranżacji zieleni to tylko niektóre z elementów, które zostały dopracowane po to, aby zapewnić Gościom jeszcze większy komfort. Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.

Bezpieczna rozrywka

Park Rozrywki w Zatorze wprowadził restrykcyjne procedury dezynfekcji i bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że na terenie obiektu funkcjonuje ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, po zamknięciu cały Park będą odkażały specjalistyczne drony, powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych a wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny. Oznaczone zostały odstępy do kas i atrakcji. W punktach obsługi zainstalowano szyby z pleksiglasu. Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo dla odwiedzających Energylandię Gości.

Najwyższy Hyperion i  Zadra – perły Energylandii

Energylandia rozbłysła jeszcze bardziej w 2018 roku, od kiedy bogatsza jest o dwie nowości – zwycięskie w skali nie tylko europejskiej, ale i światowej. Pierwsza z nich to Hyperion – najwyższy w Europie Mega Coaster liczący 77 metrów wysokości. Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo. Kolejnym powodem do ogromnej dumy Parku jest najszybszy na świecie Speed Water Coaster – niedościgniony rekordzista w swojej kategorii. Atrakcja jest połączeniem Roller Coastera i przejażdżki atrakcją wodną. W 2019 Park powiększył się o kolejną strefę Smoczy Gród oraz Zadrę najwyższy na świecie Drewniany Roller Coaster. Ta niezwykła konstrukcja to kolejny rekord i 15-sty Roller Coaster najnowocześniejszego Rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce.

Zimowa odsłona

Od 28 listopada 2020 do 10 stycznia 2021 Park rozświetlą miliony lampek, by wkroczyć w czas Winter Kingdom! Będzie to zimowa odsłona Energylandii, pełna świątecznej magii pachnącej piernikami. Wszystkie atrakcje będą działać standardowo, jednak by zapewnić prawdziwie zimowy klimat pojawi się wiele niespodzianek. Wśród zimowych zabaw znaleźć będzie można: lodowisko, skutery śnieżne, świąteczne warsztaty, wioskę Mikołaja oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.

Źródło: EnergyLandia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *