Wyniki wyborów 2019 do Sejmu i Senatu RP (okręg nr 13 i nr 31)

Kilka dni temu, w niedzielę 13 października 2019 r. odbyły się wybory kandydatów do Sejmu i Senatu, czyli Parlamentu. Mówiąc językiem obrazowym, wyborcy, czyli pracodawcy, po z pewnością gruntownym przeanalizowaniu CV i listów motywacyjnych swoich kandydatów (czyli ulotek, programów wyborczych, wypowiedzi, postów, debat, itd.) do pracy w swojej firmie (Parlament), zdecydowali który z kandydatów do pracy w Sejmie/Senacie będzie pracował na rzecz Polski i jej obywateli. Czy jest to ktoś nowy, czy też wyborcy zdecydowali przedłużyć komuś umowę na kolejną kadencję. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019, które są już oficjalne i ostateczne, zaprezentowane poniżej (źródło PKW i Gazeta Krakowska) zawierają pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 13 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 31 wraz z poparciem, które otrzymali. A są to, do Sejmu RP: Agnieszka Ścigaj (PSL), Małgorzata Wassermann (PiS), Ryszard Terlecki (PiS), Andrzej Adamczyk (PiS), Jacek Osuch (PiS), Elżbieta Duda (PiS), Jarosław Gowin (PiS), Maciej Gdula (SLD), Daria Gosek-Popiołek (SLD), Konrad Berkowicz (Konfederacja), Paweł Kowal (Koalicja Obywatelska), Aleksander Miszalski (KO), Ireneusz Raś (KO), Bogusław Sonik (KO) oraz do Senatu RP Marek Pęk (PiS).

Państwowa Komisja Wyborcza – wyniki wyborów:

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 13

Granice tego okręgu to część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:

  • krakowski,
  • miechowski,
  • olkuski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Kraków.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Ścigaj Agnieszka ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 877
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbark
  • Zawód: socjolog

2. Kempf Piotr Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier leśnictwa

3. Patena Marta Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

4. Wantuch Łukasz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

5. Pułka Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gołcza
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

6. Stach Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 812
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik mechanik obróbki skrawaniem

7. Szczoczarz Bartłomiej Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylany
  • Zawód: technik budownictwa

8. Zielnik-Pielka Joanna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 992
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbrom
  • Zawód: lekarz

9. Lęcznarowicz Elżbieta Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 583
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: konsultant

10. Gajęcka Jolanta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 853
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

11. Klempa Przemysław Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

12. Paszkot Marzena Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Apostoł Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

14. Okrajek Włodzimierz Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 818
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pietrzejowice
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

15. Pobędza Czesław Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 252
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Maszków
  • Zawód: rolnik

16. Mitka Katarzyna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 857
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Tenczynek
  • Zawód: nauczyciel

17. Florek Marcin Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 491
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Kurtyka Halina Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 964
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Zabierzów
  • Zawód: specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych

19. Sławomirski Radosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

20. Strutyński Łukasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

21. Sosenko Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

22. Pasternak Janusz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Sułoszowa
  • Zawód: technik budownictwa

23. Drwal Dawid Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 268
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierownik działu w lokalu gastronomicznym

24. Szwed Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pracownik cywilny wojska

25. Machnik Grzegorz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Radziszowska
  • Zawód: technik elektryk

26. Wójcik Adam Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Skawina
  • Zawód: inżynier transportu drogowego

27. Dziedzic Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 516
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kulturoznawca

28. Prokop-Staszecka Anna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Wassermann Małgorzata Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 140 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 54,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 21,67%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: adwokat

2. Terlecki Ryszard Iwon ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,59%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wykładowca akademicki

3. Adamczyk Andrzej Mieczysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 29 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,57%
  • Miejsce zamieszkania: Krzeszowice
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Bubula Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: filolog polski

5. Osuch Jacek Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,87%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Ćwik Piotr Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Borek Szlachecki
  • Zawód: nauczyciel

7. Duda Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Skała
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Świerczek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Miechów
  • Zawód: nauczyciel historii

9. Gamrot Piotr Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbrom
  • Zawód: dyrektor domu kultury

10. Ziobro Jan Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 932
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Zakrzowiec
  • Zawód: ekonomista

11. Podosek Adam Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz

12. Danioł Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Kozłów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

13. Dopart Bogusław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 364
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chorągwica
  • Zawód: nauczyciel akademicki

14. Serafin Piotr Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 099
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

15. Nowak Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 689
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Karniów
  • Zawód: strażak

16. Stanowska-Cichoń Bogusława Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: filolog polski

17. Kuś Rafał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 694
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: informatyk

18. Frankiewicz Krystyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 389
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

19. Budkowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 234
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: filozof

20. Kałuża Szymon Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 321
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

21. Kaczmarczyk Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 835
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Dobranowice
  • Zawód: student

22. Firlej Paweł Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: adwokat

23. Pęk Bogdan Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: mgr inż. zootechniki

24. Kosecka Justyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tęgoborze
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

25. Gęgotek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 386
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sieniczno
  • Zawód: chemik

26. Gruszka Stanisław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Libertów
  • Zawód: inż. chemik

27. Bętkowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 883
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: menadżer

28. Gowin Jarosław Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 802
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Gdula Maciej Roman ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,43%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: socjolog

2. Gosek-Popiołek Daria Iwona ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierowniczka domu kultury

3. Lipińska-Piekarska Joanna Olszyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 059
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: urzędnik samorządowy

4. Król Józef Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik elektryk

5. Dropek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: dziennikarka

6. Kubańska Magdalena Bronisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 889
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Bukowno
  • Zawód: księgowa

7. Bielawska Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pedagożka

8. Trzybiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 001
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

9. Szymańska Monika Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: psycholog

10. Plebańczyk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 582
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Uście Solne
  • Zawód: politolog

11. Hańderek Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 734
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Środa Piotr Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 941
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: elektronik

13. Beryt Alicja Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: grafik komputerowy DTP

14. Frenkiel Monika Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarka

15. Kawęcka Dorota Zuzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalistka ds. pozyskiwania funduszy

16. Burzawa Mateusz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 338
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: religioznawca

17. Wolańska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

18. Ivchenko Olesia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: psycholog

19. Idzik Tomasz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrowice
  • Zawód: student

20. Gulińska Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prezeska

21. Modzelewski Bartłomiej Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pedagog

22. Grobler Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista ds. pozyskiwania funduszy

23. Zieleniewski Rafał Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: informatyk

24. Jaśkow Adam Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista analityk

25. Galent Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki – nauki ekonomiczne

26. Tekiel Paulina Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: sekretarz sądowy

27. Gałka Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 041
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: technik hotelarstwa

28. Leśniak Tomasz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Berkowicz Konrad Szczepan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 36 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 70,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,61%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: programista

2. Kupiec Kamil Dawid ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 927
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Krzysztonek Jakub Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kustosz biblioteczny

4. Bocheńczak Bartosz Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

5. Golonka Wojciech Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Moszkowicz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Libiąż
  • Zawód: handlowiec

7. Masztafiak Gabriela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 640
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: student

8. Woch Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 524
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zabierzów
  • Zawód: inżynier elektronik

9. Papież Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarz

10. Łukaszewska-Bauman Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: grafik komputerowy

11. Bartosz Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik informatyk

12. Walkiewicz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: architekt

13. Drozd Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wykwalifikowany pracownik ochrony

14. Trzajna Tomasz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: fizjoterapeuta

15. Łopacińska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 331
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Liszki
  • Zawód: nauczyciel

16. Czosnowska Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: pedagog

17. Monticelli Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: uczeń

18. Zając Grzegorz Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 309
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Sobieniowski Miłosz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Smoroń Anna Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: instruktor tańca

21. Adamczyk Jakub Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 521
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

22. Dziadosz Jagoda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik laboratoryjny

23. Pęczek Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

24. Hojda Iwona Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: bibliotekoznawca

25. Dymanus Aldona Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Olszowice
  • Zawód: specjalista ds. gospodarki nieruchomości

26. Pędziwiatr Grzegorz Miłosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

27. Kulińska Lucyna Michalina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 039
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pracownik naukowy

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Kowal Paweł Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 76 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 38,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,82%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Lipiec Grzegorz Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,47%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

3. Miszalski Aleksander Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 987
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Gądek Lidia Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Lgota Wolbromska
  • Zawód: lekarz

5. Marek Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Czerna
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Raś Ireneusz Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,8%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: historyk

7. Lassota Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 930
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: poseł

8. Sonik Bogusław Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

9. Wodyńska Marta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 650
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: menadżer

10. Mazur Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dyrektor handlowy

11. Szczepańska Alicja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: policjant

12. Dyna Władysław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sieborowice
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Szczotkowski Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Myślenice
  • Zawód: socjolog

14. Nowak Edyta Liliana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pielęgniarka

15. Ulmaniec Zbigniew Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Buczkowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

17. Znamirowski Michał Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Iwanowice
  • Zawód: nauczyciel

18. Piekarek Sebastian Joachim ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Majcher-Legawiec Urszula Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 822
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

20. Bartyzel Janusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: manager

21. Grabarczyk Piotr Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: specjalista ds. mediów

22. Węgrzyn Ewelina Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

23. Pilch-Kocjan Marzena Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Klucze
  • Zawód: nauczyciel

24. Domański Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

25. Bajorek Emil Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przewodnik miejski po Krakowie

26. Iwanicka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: kolejarz

27. Strzelecka Maria Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 005
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: orientalista

28. Meysztowicz Jerzy Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,27%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 6: KOMITET WYBORCZY PRAWICA

1. Żółtek Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: matematyk

2. Aondo-Akaa Bawer ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: teolog

3. Krzciuk Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 56
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

4. Kowacka Barbara Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

5. Jajte-Pachota Jerzy Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 31
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

6. Gankiewicz Ewa Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 29
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

7. Czarnek Norbert Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: programista

8. Wędzicha Aneta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 49
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: kasjerka

9. Sierant Maciej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 30
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

10. Fąfara Katarzyna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: księgowa

11. Żmigrodzki Stanisław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 41
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Słomniki
  • Zawód: inżynier mechanik

12. Kowalska Maria Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: handlowiec

13. Kuźniarski Piotr Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 34
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierowca ciężarówki

14. Gibała Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 136
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

15. Kot Monika Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 90
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Diament
  • Zawód: pielęgniarka

16. Sierankiewicz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 21
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

17. Kowalski Dawid Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 43
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: kucharz

18. Szatan Jarosław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Jakubiak Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 501
  • Procent głosów oddanych na listę: 38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Rokosz-Kuczyński Gniewomir Gwidon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarz

3. Batko Jerzy Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ochojno
  • Zawód: rolnik

4. Przewłocka Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Grzybek Marta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 296
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Kamińska Wioleta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Mogilany
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Lorenc Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 233
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Świat Grażyna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 248
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: mgr inż. towaroznawca

9. Szczepański Dawid Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Wnęk Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

11. Kucia Maciej Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Suder Stanisława Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 246
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

13. Czuryło Grzegorz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: oficer sił zbrojnych RP

14. Leśniak Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

15. Koraszewski Bogusław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier mechanik

16. Wawrzynek Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Krzywaczka
  • Zawód: przedsiębiorca

17. Cichosz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Wyskowski Laura Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: artysta projektant

19. Nahirny Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: taksówkarz

20. Klimek Joanna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

21. Grodny Szymon Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 58
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier energetyk

22. Kasperczyk Beata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

23. Baran Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Kondraciuk Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: aktorka

25. Oramus Tomasz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: elektronik

26. Mally Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

27. Sroga Marlena Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ciszowice
  • Zawód: nauczyciel

28. Gowin Grzegorz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 547
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: trener sportu

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 31

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • krakowski,
  • miechowski,
  • olkuski.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 31 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Bargieł Janusz Lucjan ❌

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 91 089
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 42,65%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: politolog

Pęk Marek ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 122 468
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 57,35%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: prawnik

Źródło: PKW, Gazeta Krakowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *