Zadania Priorytetowe na okres 1 sierpnia 2021 – 31 stycznia 2022 roku

Komisariat Policji w Skawinie przekazuje Państwu informację dotyczącą zadań priorytetowych na okres 1 sierpnia 2021 – 31 stycznia 2022 roku.

Zadania Priorytetowe na okres 1 sierpnia 2021 – 31 stycznia  2022 roku

Komisariat Policji w Skawinie

 

Rejon nr 1 : asp. Mariusz Ćwiek

 1. Skawina

Skawina ul. Rynek – Doprowadzenie do stanu gdzie kierujący pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD, stosować się do znaku B-36, pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych,

Rejon nr 2 : sierż. szt. Michał Żmuda

 1. Skawina

Skawina ul. Piłsudskiego 41,  blok socjalny – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa, stanu w którym  nie będą grupowały się osoby dopuszczające się wykroczeń: zakłócenia ładu i porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecane.

Rejon nr 3 : sierż. szt. Łukasz Machaczka

 1. Skawina

Skawina ul. 29 Listopada  w rejonie Placu Targowego –     Doprowadzenie poprawy bezpieczeństwa w rejonie przejścia dla pieszych, gdzie kierujący  pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

Rejon nr 4 : mł.asp. Grzegorz Dura

 1. Skawina

Skawina ul. Ogrody rejon –ul. Skłodowskiej Curie skrzyżowanie – Doprowadzenie do stanu gdzie kierujący pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

Rejon nr 5 : asp. Patrycjusz Ujma

 1. Skawina

Skawina ul. Wyspiańskiego SP4 plac zabaw  – Doprowadzenie do stanu, w którym w rejonie działania   nie będzie dochodzić do zakłócenie ładu i porządku publicznego.

 Rejon nr 6 : asp.szt. Dariusz Zieliński

 1. Skawina

Skawina ul. Bukowska 7 rejon placu zabaw  – Doprowadzenie do stanu, w którym w rejonie działania   nie będzie dochodzić do zakłócenie ładu i porządku publicznego.

 Rejon nr 7 : sierż. szt. Paweł Garncarz

 1. Skawina

Skawina  ul. Głowackiego i Kościuszki skrzyżowanie  – Doprowadzenie do stanu gdzie kierujący pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

 Rejon nr 8 : asp. Grzegorz Hucisko

 1. Skawina
 2. Radziszów i Wola Radziszowska tereny leśne   – doprowadzenie do poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców poprzez ograniczenie lub wyeliminowanie poruszania się pojazdami quad i cross po kompleksie leśnym.

Rejon nr 9 : asp. Marcin Jamro

 1. Skawina
 2. Grabie treny leśnie – doprowadzenie do poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców poprzez ograniczenie lub wyeliminowanie poruszania się pojazdami quad i cross po kompleksie leśnym.

Rejon nr 10 : sierż. szt. Michał Żmuda

 1. Skawina
 2. Jaśkowice ul. Ogrodowa – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa, stanu w którym nie będą grupowały się osoby dopuszczające się wykroczeń: zakłócenia ładu i porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecane.

Kierownik Rewiru Dzielnicowych – asp. Grzegorz Jucha

Tel. 12-277-71-15, 

e-mail: grzegorz.jucha@kpp-krakow.policja.gov.pl

Źródło:
asp. Grzegorz Jucha / KP w Skawinie oraz https://kpp-krakow.policja.gov.pl/kr2/dzielnicowi/komisariat-policj/2607,Komisariat-Policji-w-Skawinie-dzielnicowi.html

2 response to "Zadania Priorytetowe na okres 1 sierpnia 2021 – 31 stycznia 2022 roku"

 1. Przez: PRD Zamieszczono: 24 sierpnia 2021

  Priorytetem dla skawińskiej Policji jest przestrzeganie PRD, tak bo z mandatów jest kasa i nie trzeba się zbyt mocno wysilać. Cała reszta ustawowych zadań schodzi na dalszy plan.

 2. Przez: mmm Zamieszczono: 22 sierpnia 2021

  Bardzo proszę o podanie zadań priorytetowych dzielnicowego wsi Rzozów. Konkretnie co planuje dzielnicowy w zakresie ograniczenia spożywania alkoholu w tzw punktach stałych, gdzie straż miejska i policja jest często wzywana, a mieszkańcy i sołtys są bezradni. W razie niejasności proszę o kontakt na mail podany redakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *