Zamknięcie mostu nad kanałem Łączańskim w Zelczynie (droga Ochodza – Skawina)

roboty_drogoweWydział Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie uprzejmie informuje o przewidywanych utrudnieniach w ruchu drogowym w związku z przebudową mostu nad kanałem Łączańskim w m. Zelczyna w ciągu drogi powiatowej nr 2178K Ochodza – Skawina.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 2 września – 30 października 2015 r. nastąpi zamknięcie mostu nad kanałem Łączańskim w Zelczynie w ciągu drogi powiatowej nr 2178K Ochodza – Skawina.  Inwestycja ta realizowana jest przez Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego w ramach przedsięwzięcia „Przebudowa mostu nad kanałem Łączańskim w Zelczynie na działce ewidencyjnej nr 6 w km 0+400, DP nr 2178K Ochodza – Skawina”.

W związku z powyższym informujemy, iż w terminie 2 września – 30 października 2015 r. ulegnie skróceniu trasa autobusu linii 235 Borek Fałęcki – Ochodza Odwiśle do przystanku końcowego Zelczyna Sklep.  Dodatkowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ.  Informujemy ponadto,  iż trasę objazdową wyznaczono przez m. Kopanka.

Przepraszamy Państwa za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją niniejszej inwestycji!

Źródło: IGK / Gmina Skawina

1 response to "Zamknięcie mostu nad kanałem Łączańskim w Zelczynie (droga Ochodza – Skawina)"

  1. Przez: Janek Zamieszczono: 7 września 2015

    Zamknięto remont mostu w Zelczynie w kierunku Ochodzy więc MPK skrócono do Zelczyny ok, ale dlaczego na czas remontu nie przedłużyli autobusu 233 z Kopanki do Ochodzy niewiele by to kosztowało bo byłyby oszczędności z 235 zmienić troche kursy i byłoby dobrze a tak mieszkańcy zostali pozbawieni komunikacji więc pozostaje auto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *