Zdjęcia z budowy obwodnicy Skawiny Etap II (od ul. Energetyków do DK 44)

Prezentujemy Państwu aktualne zdjęcia lotnicze z budowy obwodnicy Skawiny od ul. Energetyków do drogi krajowej nr 44 wraz z budową obiektu mostowego, budową skrzyżowania w ciągu DK44 oraz niezbędną infrastrukturą w mieście Skawina. Inwestycja miała być gotowa już w zeszłym roku. Jednakże termin otwarcia wciąż jest przesuwany, a ostateczny (obecnie) termin zakończenia jej budowy to koniec czerwca 2019 r. Poniżej fotografie opublikowane na oficjalnym kanale poświęconym tej inwestycji.

Kontrakt jest finansowany ze środków Budżetu Państwa przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestorem jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie na podstawie Porozumienia z dnia 29.07.2016 r. zawartego pomiędzy Województwem Małopolskim, a Skarbem Państwa – GDDKiA.

ZDJĘCIA:

Źródło: http://skawina-obwodnica-etap2.pl/

6 response to "Zdjęcia z budowy obwodnicy Skawiny Etap II (od ul. Energetyków do DK 44)"

 1. Przez: Skawiniak Zamieszczono: 7 czerwca 2019

  Można prosić o jakiś link/potwierdzenie tych informacji że 20milionów na nowy urząd?

 2. Przez: Tomasz Zamieszczono: 3 czerwca 2019

  No wreszcie. Mam nadzieję, że centrum się odciąży w końcu. A dla Zmartwionego – w konkursie piękności obwodnica nie startuje i zabytkiem też nie jest. Ważne, żeby się tam dobrze jeździło i dziury nie pojawiły się za szybko. Teraz czekam jeszcze na poprawę na kolei, tam też się wszystko spóźnia.

 3. Przez: Zmartwiony Zamieszczono: 31 maja 2019

  Najgorzej zaprojektowana obwodnica w Polsce każdy odcinek (etap) inaczej wyglada. Tylko w Polsce takie bezguście jest możliwe!! Dla turystów dalej będziemy krajem 3 świata.

 4. Przez: jk Zamieszczono: 28 maja 2019

  Pewnie nie bedzie bo nasz kochany burmistrz woli sobie urzad wybudowac za 20 baniek a na inne zeczy nie ma juz pieniedzy przed wyborami to wszystko robił oczami !!!

 5. Przez: kl Zamieszczono: 28 maja 2019

  Jestem ciekaw czy będzie jakieś przejście od strony ul.Piłsudskiego ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *