Zdjęcia z budowy obwodnicy Skawiny (II i III etap) – maj 2014 r.

__2014-05-0718.02.18Prezentujemy zdjęcia wykonane przez internautę mariockr z ogólnoświatowego forum inwestycji skyscrapercity.com. Fotografie przedstawiają postęp prac budowy obwodnicy Skawiny (II i III etap).

Obwodnica Skawiny będzie miała swój początek na skrzyżowaniu z ul. Nowoprzemysłową, czyli na końcu wybudowanego już przez gminę Skawina pierwszego odcinka trasy, odchodzącego od ul. Krakowskiej (droga krajowa nr 44), a koniec – przy ulicy ul. Energetyków. W ramach inwestycji powstaje ponaddwukilometrowa droga klasy głównej przyspieszonej (GP), przebiegająca w sąsiedztwie skawińskiej strefy gospodarczej.

GALERIA ZDJĘĆ:

Na jej trasie wybudowane zostaną dwa mosty i dwa skrzyżowania z drogami powiatowymi (ul. Tyniecką i ul. Energetyków). Projekt przewiduje budowę odwodnienia, oświetlenia, ekranów akustycznych, przebudowę infrastruktury sieciowej oraz zagospodarowanie terenu.

Prace przewidziano na lata 2013-2015.

Źródło:
mariockr / skyscrapercity.com

1 response to "Zdjęcia z budowy obwodnicy Skawiny (II i III etap) – maj 2014 r."

  1. Przez: lamahama Zamieszczono: 10 maja 2014

    nie możliwe… doczekamy się końca tej utopijnej i miniaturowej inwestycji?? – nie będzie już godzinnego korka od strony Krakowa codziennie popołudniu??? ale z tego co widzę to to będzie po jednym pasie w każdą stronę!? czyli za 3 lata po oddaniu znowu przebudowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *