Zmiana organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie (AKTUALIZACJA)

ul_ krzywaUrząd Miasta i Gminy w Skawinie na swojej stronie informuje, że na ul. Krzywej w Skawinie nastąpi zmiana organizacji ruchu. Odcinek ulicy na wysokości budynku znajdującego się przy ul. Rynek 12 zostanie wyłączony z ruchu. Przewidywany termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu – do 30 czerwca 2015 r. 

Poniżej mapa poglądowa z nowym oznakowaniem:

ul_ krzywa

(kliknij, by powiększyć)

Z góry przepraszamy za marną jakość grafiki, ale tylko taka była dostępna na stronie Urzędu.

Źródło: IGK / UMiG Skawina

AKTUALIZACJA (30 czerwca 2015 r.):

Zmiany organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie na razie nie będzie

 

5 response to "Zmiana organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie (AKTUALIZACJA)"

 1. Przez: fan Zamieszczono: 30 czerwca 2015

  Tymczasem UMiG wycofuje się rakiem z bardzo dobrego rozwiązania poprawiającego bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Partykularny interes garstki osób ma decydować o bezpieczeństwie wszystkich, nie pierwszy raz.
  Wydział Inwestycji i Gospodarki Komunalnej UMiG w Skawinie uprzejmie informuje, że w związku ze złożonym przez mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Krzywej sprzeciwem w sprawie planowanej zmiany organizacji ruchu, wprowadzenie zmian w oznakowaniu zostaje wstrzymane do czasu rozpatrzenia wniosku.

 2. Przez: kierowca Zamieszczono: 13 czerwca 2015

  Widoczności nie poprawiają zaparkowane przed przejściem samochody. Zawsze jadę tam 10 km/h licząc się z tym, że nagle pojawi się na przejściu zamyślony pieszy. Jestem zwolennikiem maksymalnego ograniczenia przejazdu samochodów przez Rynek, zwłaszcza na pierzei południowej i wschodniej. Jadąc samochodem omijam Rynek szerokim łukiem i wcale nie tracę na tym czasowo bo co kilkadziesiąt metrów przejście, ja pieszych nie przeganiam.

 3. Przez: rzepik Zamieszczono: 12 czerwca 2015

  Już nie wspomnę jak niebezpiecznie wychodzi się z budynku Rynek 12 (solary)… Raz byłem świadkiem jak kierowca o włos nie potrącił kobiety z dzieckiem, która wychodziła zza rogu od strony Rynku. Nie daj buk, żeby takie sytuacje się powtarzały.

 4. Przez: miejscowy Zamieszczono: 12 czerwca 2015

  Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zlikwidował niebezpieczny wjazd z ul. Krzywej w ul. M. Konopnickiej. Kierowcy samochodów mieli bardzo słabą widoczność, przejeżdżali przez chodnik i wjeżdżali na przejście dla pieszych. Można było wstawić słupek blokujący wjazd dla niesfornych. Wjazd w uliczkę nie sprawi problemu, może być problem z zawracaniem jeśli kierowcy zaparkują samochody przed sklepami.

  • Przez: cyklista Zamieszczono: 12 czerwca 2015

   Będą trzy słupki, oznaczenie U-12c. Sojak na sześć rowerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *