Zmiany organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie na razie nie będzie

stop-sign-1441648-mJak informuje na stronie gminaskawina.pl Wydział Inwestycji i Gospodarki Komunalnej UMiG w Skawinie, w związku ze złożonym przez mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Krzywej sprzeciwem w sprawie planowanej zmiany organizacji ruchu, wprowadzenie zmian w oznakowaniu zostaje wstrzymane do czasu rozpatrzenia wniosku. O planowanej zmianie organizacji ruchu na ul. Krzywej pisaliśmy w artykule z dnia 12 czerwca 2015 r. (tutaj: Zmiana organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie).

Źródło:
gminaskawina.pl

4 response to "Zmiany organizacji ruchu na ul. Krzywej w Skawinie na razie nie będzie"

 1. Przez: ppm Zamieszczono: 1 lipca 2015

  Chaos urbanistyczny, budowa kolejnych obiektów przyklejonych do chodnika musi powodować takie skutki jakie już na każdym kroku można zauważyć. Brak miejsc parkingowych oraz możliwości rozładunku towaru bez blokowania przejazdu pozostałym użytkownikom dróg. Wciąż nieliczna jest grupa handlowców, którzy zauważają jak to się przekłada na ilość klientów odwiedzających ich placówki. Jedną z metod łagodzącą skutki jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania w Rynku i na przyległych ulicach, niestety decydenci zwlekają z podjęciem decyzji.

 2. Przez: grześ Zamieszczono: 1 lipca 2015

  Niestety by była możliwość zawracania w tej wąskiej uliczce, trzeba wprowadzić zakaz postoju dla wszystkich. Może trzeba skorzystać z doświadczenia miast o podobnym zagęszczeniu i wyznaczyć godziny dostaw towarów do sklepów w rynku i na przyległych ulicach.

 3. Przez: głos Zamieszczono: 1 lipca 2015

  Gdyby mieszkańcy mieli możliwość wcześniej zapoznać się z planowanymi zmianami można by uniknąć takich sytuacji.

 4. Przez: kierowca2 Zamieszczono: 1 lipca 2015

  Wjazd z ul. Krzywej w ul. Marii Konopnickiej to wyjątkowo niebezpieczne miejsce, słaba widoczność, mało przestrzeni, duże natężenie ruch pieszego. Nic dziwnego, że została zaplanowana zmiana, wykonany projekt i wyznaczono czas wprowadzenia zmian. Tylko przytomność kierowców i bardzo ostrożna jazda tych którzy jadą ul. M. Konopnickiej sprawia, że nie dochodzi do śmiertelnych potrąceń na przejściu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *