Zmiany w harmonogramie odbioru odpadów dnia 25 i 26 grudnia 2013 r.

1077158_recycleUrząd Miasta i Gminy Skawina informuje, że w związku z przypadającymi w grudniu Świętami Bożego Narodzenia zmianie ulegnie harmonogram odbioru odpadów komunalnych na terenie miasta i gminy. Zmiany dotyczą: Skawiny, Facimiecha, Wielkich Dróg i Woli Radziszowskiej. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące terminów odbioru odpadów.

SKAWINA

Odpady komunalne przewidziane do odbioru w dniu 25 grudnia /środa/ i w dniu 26 grudnia /czwartek/ od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Skawina zostaną odebrane w sobotę 28 grudnia. Prosimy o zapoznanie się mieszkańców ze zmianami w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych: kliknij TUTAJ.

FACIMIECH I WIELKIE DROGI

Odpady komunalne przewidziane do odbioru w środę 25 grudnia /czwarta środa miesiąca/ od właścicieli nieruchomości z sołectw Facimiech i Wielkie Drogi zostaną odebrane w piątek 27 grudnia. Prosimy o zapoznanie się mieszkańców ze zmianami w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych: kliknij TUTAJ.

WOLA RADZISZOWSKA

Natomiast odpady komunalne przewidziane do odbioru z sołectwa Wola Radziszowska w czwartek 26 grudnia /czwarty czwartek miesiąca/ zostaną odebrane w sobotę 28 grudnia. Prosimy o zapoznanie się mieszkańców ze zmianami w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych: kliknij TUTAJ.

Jednocześnie przypominamy o wystawianiu odpadów w dniu odbioru w miejscu publicznie dostępnym do godziny 7.00.

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2013 roku Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ulicy gen. Emila Fieldorfa „Nila” 8 w Skawinie będzie nieczynny.

Źródło:
UMiG Skawina

Załączniki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *