Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Tynieckiej w Skawinie (AKTUALIZACJA)

Usterki_gmina SkawinaUrząd Miasta i Gminy w Skawinie na swojej stronie informuje o wprowadzeniu nowego projektu tymczasowej organizacji ruchu, polegającego na zamknięciu dla ruchu odcinka ul. Tynieckiej w obrębie budowy skrzyżowania z drogą gminną klasy GP w Skawinie na okres 1 lipca – 31 sierpnia 2014 r. Szczegółowe ZAKTUALIZOWANE informacje publikujemy poniżej.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu odcinka ul. Tynieckiej spowoduje następujące utrudnienia dla ruchu pieszych i pojazdów:

 1. z dniem 7 lipca 2014 r., zostaje zmieniona trasa przebiegu linii autobusu nr 203, o planowanym nowym przebiegu przez ulice: Piastowską, Żwirową, Energetyków, Piłsudskiego i Mickiewicza. Przystanek autobusu nr 203 najbliższy dla mieszkańców skrzyżowania ul. Tynieckiej i ul. Skawińskiej będzie się znajdował przy moście nad Skawinką (przy skrzyżowaniu ul. Tynieckiej i ul. Żwirowej). Autobus nr 203 będzie się zatrzymywał na istniejących przystankach przy ul. Energetyków, Piłsudskiego i Mickiewicza. Nowy rozkład jazdy znajduje się na przystankach, w Internecie oraz w dostępnych poniżej załącznikach.
 2. obecne przejście dla pieszych, wzdłuż łącznicy skrzyżowania zostanie zamknięte, z uwagi na prowadzone roboty ziemne i nawierzchniowe. Przejście będzie zapewnione wzdłuż ul. Skawińskiej do ul. Torowej. Odcinek ul. Tynieckiej na czas przebudowy skrzyżowania będzie zamknięty dla ruchu pieszego przez około 2 miesiące ze względu na bezpieczeństwo pieszych.

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie przeprasza za utrudnienia oraz dziękuje za przestrzeganie zasad w/w tymczasowej organizacji ruchu. Przejazd przebudowaną ul. Tyniecką planowany jest od września 2014 r.

Źródło: IGK / gminaskawina.pl

AKTUALIZACJA dnia 2 lipca 2014 r.:

Informacja powyższa dziś została zdjęcia ze strony gminaskawina.pl bez informacji jaki jest tego powód.

AKTUALIZACJA z dnia 3 lipca 2014 r.:

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu odcinka ul. Tynieckiej spowoduje  następujące utrudnienia dla ruchu pieszych i pojazdów:

 1. z dniem 7 lipca 2014 r., zostaje zmieniona trasa przebiegu linii autobusu nr 203, o planowanym nowym przebiegu przez ulice: Wojska Polskiego, Piastowską, Żwirową, Energetyków, Piłsudskiego i Mickiewicza. Przystanek autobusu nr 203 najbliższy dla mieszkańców skrzyżowania ul. Tynieckiej i ul. Skawińskiej będzie się znajdował przy ul. Wojska Polskiego (przy skrzyżowaniu ul. Tynieckiej i ul. Żwirowej). Autobus nr 203 będzie się zatrzymywał na istniejących przystankach przy ul. Energetyków, Piłsudskiego i Mickiewicza. Nowy rozkład jazdy znajduje się na przystankach, w Internecie oraz w dostępnych poniżej załącznikach.
 2. obecne przejście dla pieszych, wzdłuż łącznicy skrzyżowania zostanie zamknięte, z uwagi na prowadzone roboty ziemne i nawierzchniowe. Przejście będzie zapewnione wzdłuż ul. Skawińskiej do ul. Torowej. Odcinek ul. Tynieckiej na czas przebudowy skrzyżowania będzie zamknięty dla ruchu pieszego przez około 2 miesiące ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dodatkowo informujemy,  że na ul. Skawińskiej, w miesiącach lipiec i sierpień 2014 r., będzie obowiązywać dotychczasowa organizacja ruchu.

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie przeprasza za utrudnienia oraz dziękuje za przestrzeganie zasad w/w tymczasowej organizacji ruchu. Przejazd przebudowaną ul. Tyniecką planowany jest od września 2014 r.

Źródło: IGK / gminaskawina.pl

Załączniki:

3 response to "Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Tynieckiej w Skawinie (AKTUALIZACJA)"

 1. Przez: Karolina Zamieszczono: 9 lipca 2014

  A może by tak jeszcze utworzyć jeden przystanek na granicy ul. Żwirowej i Piastowskiej?

 2. Przez: Ana Zamieszczono: 3 lipca 2014

  Jak wyżej, skrzyżowanie ulicy Tynieckiej i Żwirowej nie istnieje, a dodatkowo przystanek ‘Skawina Wojska Polskiego’, jak sama nazwa wskazuje jest na Wojska Polskiego 😉
  Urząd Miasta i Gminy Skawina nie ogarnia jakie ma ulice i skrzyżowania 😉

 3. Przez: Paulina Zamieszczono: 2 lipca 2014

  Nie istnieje skrzyżowanie ulicy Tynieckiej i Żwirowej 😉
  Przystanek przy moście jest na skrzyżowaniu ulicy Tynieckiej i Piastowskiej.
  Tyniecka i Żwirowa nie łączą się ze sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *